Zephyrus: Porazí nejtenčí herní notebook na světě nadupané PC sestavy?

Za kvalitu si ovšem připlatíte... / Asus
Máme tady skvělou zprávu pro všechny pařmeny! ASUS právě začal i na našem trhu prodávat model "ROG Zephyrus GX501", což je nejtenčí herní notebook na světě vybavený procesorem Intel Core i7 sedmé generace a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080.

O chlazení těchto výkonných komponent v 18 mm tenkém notebooku se stará speciální systém Active Aerodynamic System (AAS). Novinka nabízí 15,6“ matný Full HD displej s frekvencí 120 Hz.

Klávesnice je u modelu ROG Zephyrus GX501 umístěna v přední části základny, což přispívá k lepšímu chlazení vnitřních komponent a poskytuje komfort hráčům, kteří jsou zvyklí na desktopové klávesnice. Technologie osvětlení ASUS Aura RGB poskytuje dynamické a přizpůsobitelné světelné efekty po celé klávesnici a samostatně zvýrazněné přizpůsobitelné efekty pro skupiny kláves WASD a QWER, což hráčům umožňuje přizpůsobit si herní prostředí vlastním představám. Technologie antighosting dokáže rozeznat stisknutí až 30 kláves současně. 

ROG Zephyrus je vybaven 15,6“ IPS displejem s Full HD rozlišením, který umožňuje plynulé hraní při frekvenci 120 Hz. Technologie NVIDIA G-SYNC synchronizuje obnovovací frekvenci displeje s grafickou kartou NVIDIA GeForce, čímž se minimalizuje přerušování a eliminuje trhání a zpožďování obrazu. 

Notebook je vybaven oboustranným portem USB typu s technologií Thunderbolt 3, který umožňuje připojení externího monitoru s technologií G-SYNC, nabíjení nebo rychlý přenos dat až 40 Gb/s s kompatibilními zařízeními. Monitor lze připojit také díky standardnímu portu HDMI, periferie zase pomocí čtyř portů USB 3.0.

A na závěr možná nejdůležitější informace: ROG Zephyrus se v České republice začal prodávat za 79 990 Kč (s DPH).

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama