Miniaturní USB nabíječka Chargerito vám kdykoliv nabije, nejenom iPhone, už za hodinu!

 
Další 1 fotografie v galerii
S Chargerito již nikdy nebudete zcela bez energie / Google
Tento zajímavý produkt nesoucí označení "Chargerito" je nabíječka skrze USB, jež má velikost dálkového ovládání na vaše auto, takže je stále a kdykoliv po ruce, když ji zrovna pro nějaký svůj přístroj budete potřebovat.

Model slibuje i rychlejší nabíjení, jak z běžného USB, pročež vám třeba takový Apple iPhone 7 nabije z 0 % na 100 % za 1 hodinu.

Úžasné je na něm hlavně to, že ho stačí připojit k vaší klíčence a rázem již nikdy nebudete zcela bez energie – vždy totiž budete mít možnost nabíjet svoje gadgety (Apple iPhony či jakákolivjiná USB udělátka, a že jich dnes je!), ať už jste právě kdekoliv, již nikdy se proto nebudete muset probírat spletí desítek kabelů.

Chargerito je sice malá hračka, ale když z něj vyklopíte zásuvku (jenž z něj standardně mimochodem samozřejmě nijak nevyčnívá), je připravený k tomu, k čemu jej právě potřebujete. Když s ním skončíte, prostě jej zase zaklapnete a strčíte do kapsy, toť vše.

Skutečně si nyní nevymýšlíme – když je Chargerito připojený k zásuvce, tak je natolik silný, že udrží na svém místě zařízení, jenž právě nabíjíte a to klidně až do velikosti Apple iPadu. Což nás plynule přivádí k podporovaným modelům: stačí cokoliv nad Apple iPhone 5 či lepší model.

Parametry zařízení jsou následující: vstup - 100 – 240 V AC 50 – 60 Hz 200 mA, výstup - 5 V DC 1 A 7,5 W. Novinka se již prodává, v micro USB verzi vás přijde na 24,99 USD a v Lightning verzi zase pro změnu na 29,99 USD.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama