Výkonný notebook Swift Go 14 s procesory Core Ultra 7 a výdrží baterie až 12,5 hodiny

S technologií Intel Unison lze počítač s Windows 11 spárovat se zařízeními Android nebo iOS / Acer
Nové modely notebooků připravené na umělou inteligenci Acer Swift Go 14 (SFG14-72) poháněné procesory Intel Core Ultra jsou vybaveny grafickou kartou (GPU) Intel Arc a novou integrovanou jednotkou pro specializované výpočetní obvody (NPU) Intel AI Boost.

Uživatelé mohou na notebooku Swift Go 14 využívat řadu funkcí umělé inteligence, jako jsou Acer PurifiedVoice a Acer PurifiedView. To se hodí dle webu výrobce pro videokonference a nástroje pro úpravu na OLED displeji. Funkce Microsoft Copilot v systému Windows 11 usnadňuje plnění úkolů a pracovní postupy.

Notebook Acer Swift Go 14 vybavený například i novým procesorem Intel Core Ultra 7 155H splňuje zvýšené požadavky na výkon a funkce: jako je okamžité probuzení, rychlé nabíjení a prodloužená výdrž baterie až na 12,5 hodiny.

Procesory Intel Ultra Core řady H jsou také vybaveny technologií Intel AI Boost, která funguje jako specializovaný AI engine. Dále jsou vybaveny integrovanou grafickou kartou (GPU) Intel Arc, která poskytuje optimalizovaný výkon, pohlcující zážitky při hraní her nebo tvorbě obsahu a zpřístupňuje řadu nástrojů využívající umělou inteligenci s extrémní energetickou hospodárností.

S technologií Intel Unison lze počítač s Windows 11 také spárovat se zařízeními Android nebo iOS a vytvořit tak bezproblémové integrované prostředí pro přenos souborů, volání, zasílání zpráv a správu zařízení na jediné obrazovce.

S webovou kamerou s rozlišením 1440p QHD jsou streamování i videokonference svižnější a vyžadují méně energie s umělou inteligencí. Technologie Acer PurifiedVoice odstraňuje nežádoucí zvuky na pozadí a technologie Acer PurifiedView zajistí v záběru nejlepší vzhled, korekci pohledu, může rozmazat pozadí, nebo umožní automatické rámování.

Při spuštění kamery nebo mikrofonu se automaticky objeví nová funkce Acer QuickPanel, která umožňuje rychlé a snadné nastavení videokonferenčních možností. Kromě toho nová funkce Acer AlterView využívá hloubkové mapy generované umělou inteligencí k převodu z 2D obrázků na 3D animované tapety s efekty, které se dají sledovat z různých úhlů.

Jediným kliknutím na speciální tlačítko AcerSense lze bezproblémově spravovat výkon, údržbu a přizpůsobení notebooku pomocí obslužné aplikace AcerSense, která obsahuje záložku Acer AI Zone. Je možné v ní najít všechny funkce AI a dostupné aktualizace.

Na notebooku Swift Go 14 nechybí ani základní porty pro připojení, včetně dvou USB typu C, HDMI 2.1 a slotu MicroSD, zatímco Intel Wi-Fi 6E a Intel Bluetooth LE Audio poskytují kvalitní bezdrátové připojení k síti a zvuku.

Zdroj: Acer

Mohlo by vás zajímat

Reklama