Třípásmový přístupový bod WiFi 7 pro dostatečnou kapacitu bezdrátového připojení

Přístupový bod WBE750 podporuje až 600 souběžných připojených zařízení / NetGear
Společnost NETGEAR uvedla na trh nejkompaktnější přístupový bod WiFi 7. Tento třípásmový přístupový bod s označením WBE750 je určen pro firmy a aktivity, které vyžadují spolehlivé bezdrátové připojení k internetu.

Zařízení nabízí celkovou propustnost Wi-Fi až 18,4 Gb/s a je dle webu výrobce vybaveno portem 10 Gb/s/Multigigabit PoE++. Kompaktní rozměry umožňují diskrétní umístění.

Spravovatelný třípásmový přístupový bod WBE750 Insight Wi-band WiFi 7 poskytuje firmám dostatečnou kapacitu bezdrátového připojení internetu. Navíc zvládne obsloužit stále větší počet připojených zařízení – notebooků, mobilních telefonů, tabletů a dalších připojených zařízení, které by jinak mohly snižovat výkon a dostupnost bezdrátového připojení k internetu.

Přístupový bod WBE750 podporuje až 600 souběžných připojených zařízení, patří tedy v této oblasti k nejpokročilejším zařízením, která jsou momentálně na trhu k dispozici.

„Většina lidí má v průměru tři připojená zařízení, která si často berou s sebou na pracoviště. Pro podniky s 50 a více zaměstnanci se přetížení sítě může rychle stát problémem,” říká Iphie Chen ze společnosti NETGEAR. „WBE750 s WiFi 7 může pro spoustu firem a dalších organizací znamenat vyřešení těchto problémů.”

Díky technologii WiFi 7 mohou zařízení odesílat a přijímat data ve více pásmech WiFi současně. To zlepšuje propustnost pro koncová zařízení a pomáhá vyhnout se nástrahám špatného připojení. Ve srovnání s přístupovými body se staršími standardy WiFi nabízí WBE750 rychlejší přenos dat, nižší latenci, menší rušení a větší kapacitu.

Model WBE750 se může pochlubit RF technologií s anténním systémem optimalizovaným pro souběžný provoz všech pásem (2,4/5/6 GHz). Každá anténa je vyladěna tak, aby byla zajištěna nejlepší konektivita ve všech pásmech. Pokročilý filtr pro Multi-link Operation (funkce WiFi 7), lépe izoluje jednotlivá pásma, což znamená minimální rušení a o 20–30 % lepší konektivitu.

Zdroj: NETGEAR

Mohlo by vás zajímat

Reklama