Zápěstí, ani předloktí, vás už při delší práci na počítači nebude bolet: Přichází speciální ergonomická myš

 
Další 2 fotografie v galerii
Model obsahuje snímač s vysokou přesností a rozlišením 4000 DPI / Logitech
Již týden je na trhu nová ergonomická myš Logitech MX Vertical, která byla navržena tak, aby se výrazně snížilo namáhání předloktí a tlak na zápěstí. Její neobvyklý 57° svislý sklon byl optimalizován s ohledem na ergonomickou polohu ruky, přesto se s ní pohodlně pracuje.

Až 57° svislý sklon novinky umožňuje ve srovnání s používáním běžné myši snížit svalovou aktivitu o cca 10 %, aniž by se jakkoliv narušila funkčnost. Nová myš vyhovuje různým tvarům a velikostem ruky a texturovaný pryžový povrch a opěrka palce zajišťují pevný a přirozený úchop.

Model obsahuje snímač s vysokou přesností a rozlišením 4000 DPI. Výsledkem je až čtyřnásobné zkrácení potřebných pohybů ruky a snížení únavy při práci s myší. Přepínač rozlišení umožňuje okamžitě nastavit rychlost a přesnost pohybu kurzoru.

Navíc s touto myší si nemusíte dělat starosti, že jí dojde energie. Plně nabitá dobíjecí baterie vydrží až čtyři měsíce a rychlé jednominutové nabíjení vystačí až na tři hodiny práce.

S myší Logitech MX Vertical můžete pohodlně přepínat mezi dvěma počítači, a dokonce mezi nimi kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty. K dispozici jsou hned tři způsoby připojení k počítači – pomocí Bluetooth rozhraní, USB-C kabelem a přes přijímač Logitech Unifying.

Novinka byla poprvé veřejnosti představena na konci srpna na Ergo Expo v Las Vegas a také během kongresu International Ergonomics Association ve Florencii. Model si ovšem již můžete zakoupit i na našem trhu, a to za 2.800 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama