Šest milionů lidí už kouří zdravě: Elektronicky zahřívané cigarety mají nyní delší výdrž

Přechod na IQOS představuje menší riziko pro zdraví, než pokračování v kouření / IQOS
O výrobcích s technologií zahřívání tabáku, jež představuje alternativu kouření s potenciálně sníženým rizikem, jste asi už slyšeli. Nyní přichází Philip Morris s novou generací zařízení IQOS.

Nová zařízení IQOS 3 a IQOS 3 MULTI by měla nabídnout lepší konstrukci, design a například jednodušší používání, při zachování charakteristické chuti, smyslových vjemů a rituálu. Navíc výrobce slibuje, že tyto nové elektronicky zahřívané cigarety by měly mít i delší výdrž. 

Podle řady studií úplný přechod na IQOS představuje menší riziko pro zdraví, než pokračování v kouření. Výsledky průzkumů potvrzují, že IQOS neovlivňuje negativně kvalitu vnitřního vzduchu.

V průměru 70 až 80 procent uživatelů IQOS přestalo kouřit cigarety, přičemž IQOS vytváří přibližně o 90 procent méně škodlivých látek ve srovnání s cigaretovým kouřem.

Pouze připomínáme, že IQOS je elektronické zařízení, které díky technologii HeatControlTM tabák v náplních nespaluje, ale pouze nahřívá. Díky absenci hoření nabízí dospělým kuřákům možnost plně si vychutnat skutečnou chuť tabáku bez kouře, popela a s menším množstvím odéru.

Je otázkou, zda silní kuřáci obě dnešní novinky natolik zaujmou, aby přešli na alternativy "bez kouře". Pikantní na celé záležitosti je také to, že je o zdravějším "kouření" přesvědčuje právě tabákový gigant Philip Morris.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama