Překvapivě výkonný stylový reproduktor, který se vám pohodlně vejde do kapsy

 
Další 1 fotografie v galerii
Dostatečnou variabilitu připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů / Energy Sistem
Pokud chcete sdílet svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli, tak nepřehlédněte na trhu nový bezdrátový mini reproduktor Energy Music Box 1+. Je skutečně skladný, stylový a ve své třídě patří k tomu nejlepšímu.

Model Energy Music Box 1+ je vybaven 40mm širokopásmovým reproduktorem s výkonem 5 W, který společně se zadní pasivní membránou zajišťuje dostatečně čistý zvuk s důrazem na překvapivě bohaté basy.

Silný zvuk, který novinka vydává, kontrastuje s malým kompaktním provedením o rozměrech 8 x 7 centimetrů a váze pouhých 120 gramů, díky němuž lze zařízení snadno schovat do kapsy a vyrazit na cesty.

Hravý vzhled reproduktoru podtrhují čtyři barevná provedení (Pear, Sky, Slate a Grape), která z něj dělají i zajímavý módní doplněk. Dostatečnou variabilitu připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů, doplněná o 3,5mm audio vstup a slot pro paměťovou microSD kartu o velikosti až 128 GB.

Součástí zařízení je také FM rádio s možností ukládání oblíbených stanic či zabudovaný mikrofon, jehož prostřednictvím lze snadno vyřizovat telefonáty.

Nechybí ani dobíjitelný lithiový akumulátor s výdrží podle výrobce až 6 hodin na jedno nabití. Reproduktor Energy Music Box 1+ je již na tuzemském trhu v prodeji, a to za 499 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama