Monitor BenQ s rozhraním Thunderbolt 3 nabízí rozlišení až 3840 x 2160 bodů

Nechybí ani technologie pro ochranu zraku Low Blue Light a Flicker-Free / BenQ
Novinka na trhu přináší 4K Ultra HD rozlišení, IPS panel s továrně kalibrovanými barvami, technologie pro ochranu zraku uživatele a bohatou konektivitu včetně vysokorychlostního Thunderbolt 3.

Jednoduchý a elegantní design podtrhuje pevná kovová základna, která navazuje na válcový stojan nesoucí samotný displej ohraničený tenkým rámečkem. Flexibilitu umístění a pohodlí při sledování zajišťuje již zmíněný stojan umožňující natavení výšky, otočení dle horizontální osy i vertikálně a to až do pozice pivot, tedy o 90 stupňů.

27palcový displej nabízí vysoké 4K Ultra HD rozlišení 3840 x 2160 bodů s hustotou pixelů 163 PPI a kvalitními barvami pokrývajícími 95 % barevného prostoru DCI-P3, 100 % sRGB a Rec. 709. Kvalita je dokládána ověřením pomocí softwaru CalMAN striktně dodržující přísné nároky na barevné standardy. Vlastní technologie BenQ AQCOLOR, zavedená v monitorech, garantuje individuální tovární kalibraci barev.

Barevný výkon je povýšen podporou HDR10. Ruku v ruce s ním nabízí monitor další režimy pro usnadnění práce, jako je CAD/CAM Mode zvýrazňující linie a tvary technických výkresů, Animation Mode vylepšující jas v tmavých oblastech aniž by přeexponoval světlá místa, a v neposlední řadě Darkroom mode optimalizující jas a kontrast pro práci v místnosti s nízkým osvětlením.

Oproti svým předchůdcům navíc přichází s novou funkcí ICCsync pro přesné zobrazení vysoce kvalitních barev z vlastního barevného prostoru P3 používaného v zařízeních iMac a MacBook/MacBook Pro. Nechybí již standardní technologie pro ochranu zraku Low Blue Light a Flicker-Free.

Kromě DisplayPort, HDMI a standardních portů USB 3.1 je monitor vybaven také rozhraním Thunderbolt 3, umožňujícím napájení monitoru zároveň s přenosem audio i video obsahu. Monitor BenQ PD2720U je již na tuzemském trhu, a to za 25 699 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama