Storm1: Odolný reproduktor s Bluetooth 5.0 s vysokým výkonem až 40 W

 
Další 3 fotografie v galerii
Model má vstup AUX pro 3,5 mm jack i slot na MicroSD kartu / LAMAX Electronics
Nový reproduktor Storm1 je odolný proti vodě i prachu podle IP67, má tři hudební režimy a podle výrobce by měl mít výdrž na baterii až 15 hodin.

Na reproduktoru LAMAX Storm1 i na nabíječce lze nalézt konektor USB-C, díky kterému odpadá složité rozhodování, co, kam a jak zapojit. Reproduktor disponuje NFC pro snadné spárování s mobilem jejich pouhým přiblížením.

Model má vstup AUX pro 3,5 mm jack i slot na MicroSD kartu. True Wireless Stereo zase umožní připojit další reproduktor LAMAX Storm1 – a posílit už tak velký výkon.

S reproduktorem Storm1 vybaveným dvěma měniči o celkovém výkonu 40 W přichází na trh výkonný sound systém, kterých na trhu není mnoho. Certifikace IP67 navíc zajišťuje, že reproduktor něco vydrží. 

Novinka se může dokonce až na 30 minut potopit do hloubky jednoho metru, být vhozena do sněhu nebo být déle v prašném prostředí. A díky pogumovanému povrchu snese Storm1 i relativně hrubší zacházení. S Li-Ion baterií (6600 mAh), jejíž nabití netrvá ani tři hodiny, pak zvládne hrát až 15 hodin.

Implementace nejnovějšího Bluetooth 5.0 se postará o přenos zvuku vysokou přenosovou rychlostí na vzdálenost až 20 metrů. Díky tomu nabídne tu nejlepší kvalitu zvuku, stabilitu a delší výdrž baterií v mobilu i v reproduktoru. 

Zjednodušilo a zrychlilo se i spárování reproduktoru s telefonem. Ty, které jsou vybavené NFC se identifikují a připojí ihned jen pouhým přiblížením. Už není třeba v menu telefonu zdlouhavě zapínat a ručně vyhledávat v nastavení Bluetooth ten správný reprák. 

K připojení lze však použít i 3,5mm konektor typu jack, který se propojí se zdrojem zvuku pomocí dodávaného kabelu. Hudbu lze ovšem přehrávat i z vložené MicroSD karty. Reproduktor Storm1 je již i na českém trhu v prodeji, a to za 3490 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama