Full HD Wi-Fi kamera s detekcí pohybu využívající AI k selektivnímu zabezpečení

 
Další 2 fotografie v galerii
Kamera dokáže rozlišovat mezi pohyby osob a ostatních objektů, což výrazně snižuje pravděpodobnost falešných poplachů / D-Link
Lépe zabezpečit vaši domácnost můžete například pomocí dvou nových kamer z řady mydlink, které mají nejenom dostatečně vysokou kvalitu obrazu, ale i širokou škálu sofistikovaných detekčních funkcí vyvinutých speciálně k monitorování nejrůznějších interiérů.

Chytrá Full HD Wi-Fi kamera mydlink DCS-8325LH a mini Full HD Wi-Fi kamera mydlink DCS-8000LHV2 se dají snadno nainstalovat a umožňují dálkový přístup z libovolného místa v každou denní i noční dobu.

Full HD Wi-Fi kamera mydlink DCS-8325LH disponuje pokročilou funkcí detekce pohybu, která využívá technologii umělé inteligence (AI). To dává uživatelům více možností volby, co má kamera zaznamenávat a kdy má vyslat upozornění na podezřelé aktivity.

Můžete snadno specifikovat, jaké typy událostí má kamera sledovat – například rozlišit pohyb vetřelce a jejich psa nebo detekovat objekt překračující zadanou hranici. Lze také definovat několik sledovaných oblastí a nechat si posílat upozornění, jakmile se v některé z nich zjistí pohyb.

Model DCS-8325LH nabízí i integrované noční vidění, rozlišení 1080p, konektor na microSD kartu pro nahrávání záznamu přímo v kameře, obousměrný přenos zvuku a nejnovější zabezpečení Wi-Fi WPA3. Díky širokoúhlému 151° objektivu lze pomocí kamery sledovat velkou část místnosti.
 
Mini Full HD Wi-Fi kamera DCS-8000LHV2 je inovací kamery D-Link DCS-8000LH. Ve stejném kompaktním tvaru se nyní skrývá nyní vyšší rozlišení Full HD 1080p, nejnovější zabezpečení Wi-Fi WPA3 a detekce pohybu s využitím AI. Kamera dokáže rozlišovat mezi pohyby osob a ostatních objektů, což výrazně snižuje pravděpodobnost falešných poplachů.
 
Obě kamery lze snadno nainstalovat a používat prostřednictvím aplikace mydlink pro chytré telefony a tablety. Uživatelé mohou využívat výhody bezplatné služby mydlink Cloud Recording, která ukládá videozáznamy po dobu 24 hodin na jejich soukromém cloudovém úložišti. Alternativně je k dispozici také řada placených služeb nabízejících uchování až 30 dnů záznamu.

Aplikace mydlink podporuje také funkci Rich Notifications, která odesílá oznámení typu push se snímkem z kamery do mobilního zařízení, hned jak detekuje sledovanou aktivitu. Uživatelé můžou na zaslanou zprávu okamžitě reagovat a jediným klepnutím spustit živý přenos z kamery nebo zavolat na jeden ze dvou přednastavených kontaktů, aniž by se museli přihlašovat do aplikace.

Kamery mydlink DCS-8325LH a mini Full HD Wi-Fi kamera mydlink DCS-8000LHV2 budou v prodeji od poloviny února 2020, a to za 3 799 Kč, resp. 1 799 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama