Bezdrátový odolný reproduktor, který funguje i jako powerbanka

Armor Power 6A podporuje přehrávání většiny běžných hudebních formátů / EVOLVEO
Nový reproduktor Armor Power 6A je vybaven baterií o kapacitě 2 000 mAh, která podporuje výkon 30 W a poskytuje možnost dobíjení připojených mobilních zařízení.

Model Armor Power 6A je odolný stříkající vodě nebo dešti a splňuje normy IPX5 pro maximální ochranu před nepříznivými podmínkami každodenního používání.

Dostatečně plný a silný zvuk zajišťují dva aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery. EVOLVEO Armor Power 6A je vhodný pro poslech hudby nejen doma, ale i na zahradě, na párty nebo v přírodě.

Reproduktor podporuje bezdrátovou technologii TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva reproduktory do stereo režimu. Výsledkem je dvojnásobný výkon ve stereo kvalitě pro dokonalé ozvučení větších prostor či otevřených prostranství.

Na horní části reproduktoru se nachází intuitivní ovládání pomocí velkých pogumovaných tlačítek. LED diody informují o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Zdroj hudby lze připojit bezdrátově pomocí technologie BlueTooth 4.2., nebo kabelem přes 3,5mm zvukový vstup AUX případně přes USB konektor, například flash disk.

Novinka umožňuje snadné spárování s mobilním telefonem a podporuje většinu Android telefonů, tabletů, zařízení se systémem Windows, Apple iOS a další zařízení, které využívají technologie Bluetooth.

EVOLVEO Armor Power 6A podporuje přehrávání většiny běžných hudebních formátů, dokáže přehrávat hudbu až po dobu 9 hodin a mezi dalšími funkcemi je i možnost handsfree ovládání telefonních hovorů. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama