Nové 4K laserové projektory s krátkou projekční vzdáleností

K dispozici je zabudovaný stereo systém treVolo se dvěma 5W reproduktory / BenQ
Hned dva nové modely projektorů V7000i a V7050i má ve svém portfoliu společnost BenQ. Obě novinky určené pro vytvoření vlastního kina v obývacím pokoji nabízí 4K rozlišení, technologie HDR-PRO, CinematicColor a režim Filmmaker.

Projektory s krátkou projekční vzdáleností zabírají velmi málo místa. Produkty navenek nenápadného, ale praktického designu jsou vyvedeny ve dvou barevných provedeních – bílé barvě (model V7000i) a černé barvě (model V7050i).

BenQ V7000i a V7050i disponují 4K rozlišením 3840 x 2160 pixelů. O vizuální kvalitu promítaného obrazu se starají technologie CinematicColor přinášející 98% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, zatímco technologie HDR-PRO zajišťuje podporu HDR10 a HLG a dynamickou úpravu kontrastu a jasu přímo při používání na základě mapování tónů barev. Tím jsou odhaleny všechny detaily v tmavých nebo stinných oblastech při zachování kvality a nepřeexponování míst světlých.

Nechybí ani režim Filmmaker, který umožňuje video prezentaci filmu či televizní show v takové kvalitě, jakou zamýšleli filmaři při natáčení.

Bohatá konektivita je doplněna o porty HDMI 2.0b a SPDIF pro připojení externího zařízení. V případě nutnosti je však možné využít zabudovaný stereo systém treVolo se dvěma 5W reproduktory s výškovým a basovým reproduktorem v levé a pravé části projektorů.

K dispozici je i nekončící obsah dostupný prostřednictvím obchodu Google Play v certifikovaném operačním systému Android TV. Rozsáhlá knihovna filmů, televizních seriálů, her a sportovních přenosů uspokojí mnoho uživatelů a to včetně intuitivního a přehledného rozhraní.

Nové projektory BenQ V7000i a BenQ V7050i budou k dispozici v průběhu října 2021 za doporučenou koncovou cenu 99 990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama