Sluchátka QuietComfort 45 nyní disponují i třípásmovým ekvalizérem

Sluchátka jsou osazena celkem 6 směrovými mikrofony / Bose
Bose doplnil sluchátka QuietComfort 45 o třípásmový ekvalizér. Uživatelé tak mohou nyní ovládat samostatně úroveň reprodukce basů, středů a výšek, nebo pomocí jednoduchých předvoleb posílit nebo omezit jedním kliknutím hluboké tóny či výšky.

Můžete si tak snadno upravit charakter hudby podle vlastních preferencí. K využití ekvalizéru je třeba propojit sluchátka s bezplatnou aplikací Bose Music, která zajistí automatickou aktualizaci softwaru.

Ovládat úroveň basů, středů a výšek je následně možné také prostřednictvím aplikace. Standardně využívají sluchátka QuietComfort 45 vlastní, automaticky řízený dynamický ekvalizér, který upravuje reprodukci automaticky a přizpůsobuje ekvalizaci mimo jiné také hlasitosti reprodukce.

Sluchátka Bose QuietComfort 45 s dynamickým systémem aktivního potlačení ruchů (ANC) byla na náš trh uvedena v listopadu loňského roku. Jedná se o přímého nástupce modelu QuietComfort 35.

Po svém předchůdci zdědila kvalitní zvuk Bose, oceňované pohodlné provedení umožňující celodenní využití a jednoduché a intuitivní ovládání. Novinka přinesla mimo jiné lepší kvalitu handsfree hovorů i v hlučném prostředí, vylepšený systém potlačení okolního hluku použitelný ve dvou režimech (plná eliminace a propouštění zvuků usnadňující živou komunikaci s lidmi) a výdrž na baterie až 24 hodin.

Pro čisté a dobře srozumitelné handsfree hovory i v hlučném prostředí jsou Bose QuietComfort 45 osazena celkem 6 směrovými mikrofony, které dokáží rozlišit zvuk vycházející z úst uživatele od nežádoucích okolních ruchů v domácnosti či na rušné ulici.

Zdroj: Basys, Bose Music

Mohlo by vás zajímat

Reklama