LED displeje Philips s rozlišením přesahujícím 8K i do větších kanceláří

Novinka je k dispozici ve třech 27” panelech na šířku / PPDS
Nová specializovaná řada LED s přímým pohledem od Philips Professional Display Solutions (PPDS) posouvá všestrannost a flexibilitu kancelářských videostěnových displejů na ještě vyšší úroveň než dosud.

Řada Philips 6000 jsou flexibilní LED displeje s přímým zobrazením přesahujícím rozlišení 8K, navržených podle výrobce výhradně pro vytváření displejů 16:9 nebo 32:9, často používaných v podnikových prostředích nebo kdekoli, kde se přehrává obsah ve standardním poměru.

K dispozici je ve třech 27” panelech na šířku, s nativním rozlišením v poměru stran 16:9 a ve třech různých variantách rozteče pixelů – 1,26 (27BDL6112L), 1,583 (27BDL6115L) a 1,9 (27BDL6119L) – řada Philips 6000 byla navržena pro nepřetržité používání v režimu 24/7 a je vybavena řadou vyhrazených funkcí a schopností, které podporují spoustu vizuálních potřeb a požadavků.

Díky modulárnímu designu PPDS nabízí Philips L-Line svobodu a flexibilitu pro přizpůsobení se jakémukoli vnitřnímu prostředí, bez ohledu na velikost nebo tvar místnosti – ať už jde o instalaci tradiční videostěny 16:9, masivní širokoúhlou obrazovku 32:9 nebo rozsáhlé pole plynule plynoucí kolem dveří a dalších otvorů pro jedinečné příležitosti jako je branding nebo možnost zasílání zpráv.

Instalace je rychlá a snadná, stačí propojit více LED zobrazovacích skříní a vytvořit velikost obrazovky, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, v rozlišení 4K, 8K nebo ještě vyšším.

Řada Philips 6000, která se může pochlubit jedněmi z nejvyšších obnovovacích frekvencí (1920~3840 Hz) ve srovnání s mnoha řešeními LCD a LED na současném trhu, zaručuje plynulé sledování bez trhání.

I ty nejmenší (a nejdůležitější) detaily – jako jsou rozmazaná nebo neostrá slova a čísla v prezentacích – jsou zobrazeny a dodávány s čistou ostrostí na vzdálenost až 22 stop a viditelné z téměř jakéhokoli úhlu zepředu (až 160 stupňů).

Nová řada Philips 6000 je vybavena inteligentním uzamykacím mechanismem, který pomáhá zajistit bezproblémové spojení mezi LED skříněmi či panely a nejlepší možnou plochost obrazovky.

Philips 6000 nabízí také přední přístup k vnitřní elektronice a kabeláži pro rychlé, bezproblémové a snadné nastavení a údržbu. Moduly v každé skříni lze snadno a bezpečně vyjmout pomocí speciálního nástroje pro odstranění, což snižuje potřebu zdlouhavé, nepohodlné a potenciálně nákladné demontáže a opětovné instalace v případě potřeby.

Zdroj: PPDS

Mohlo by vás zajímat

Reklama