Bezdrátový reproduktor RAZE Neon se světelnými efekty funguje i jako powerbanka

Na jedno nabití vydrží novinka podle informací výrobce hrát až 12 hodin / Niceboy
Nový přenosný reproduktor RAZE Neon značky Niceboy přináší solidní výkon 15 W, spolehlivý přenos zvuku prostřednictvím Bluetooth 5.0 a funkci powerbanky.

To vše v těle s futuristickým designem a celou řadu světelných módů, které umocní atmosféru každé party.

Přenosný reproduktor RAZE Neon disponuje zmíněným výkonem 15 W, čistým zvukem a masivními basy – za tím stojí dle webu výrobce měnič o velikosti 66 mm.

Přední panel reproduktoru nabídne LED světelnou show s 9 barevnými módy. Niceboy RAZE Neon je odolný vůči prachu i vodě, takže odolá spršce z bazénu i deštivému počasí. S tím vším a funkcí True Wireless, se kterou je možné ho propojit s dalším reproduktorem, je za rozumnou cenu ideálním společníkem pro každou party.

Přenosný reproduktor RAZE Neon může přehrávat hudbu nejen z telefonu či počítače prostřednictvím Bluetooth ve verzi 5.0, ale také přes audiokabel s 3,5 mm jackem, z USB disku nebo z microSD karty.

Na jedno nabití vydrží podle informací výrobce hrát až 12 hodin. Poslouží i jako přenosná powerbanka pro telefon či tablet. V neposlední řadě je s ním možné vyřizovat handsfree telefonní hovory. Reproduktor Niceboy RAZE Neon je již v prodeji, a to za 1199 Kč.

Zdroj: Niceboy

Mohlo by vás zajímat

Reklama