Voděodolný bezdrátový reproduktor Fusion s výdrží až 12 hodin na jedno nabití

Reproduktor podporuje přehrávání také z paměťových microSD karet nebo USB disků / Niceboy
Se zvukem o síle 10 W, voděodolným provedením a výdrží baterie až 12 hodin je nový přenosný reproduktor RAZE Fusion od značky Niceboy zajímavou volbou pro všechny aktivní milovníky hudby.

Kompaktní tělo a vícero způsobů přehrávání včetně FM rádia z něj dělá vhodného parťáka, ať už si chcete svou hudbu užít kdekoliv.

Nový bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE Fusion tak představuje spojení solidního zvuku o síle 10 W a kompaktního designu.

Na jedno nabití vydrží hrát celých 12 hodin. Kompaktní, snadno přenosné tělo s voděodolným zpracováním podle standardu IPX4 z něj dělá ideálního společníka na zahradu, na dovolenou k moři i do batohu na výlet.

S technologií Bluetooth 5.1 je bezdrátové připojení telefonu nebo tabletu dílem okamžiku. K zařízení pohodlně připojíte reproduktor i přes audio kabel s 3,5 mm jackem. K poslechu hudby ale není nutně potřeba jiné zařízení, reproduktor podporuje přehrávání i z paměťových microSD karet nebo USB disků.

Niceboy RAZE Fusion nezapomíná ani na posluchače rádia. Reproduktor nabízí funkci FM rádia s frekvencemi 87.5MHz - 108MHz. Integrovaný mikrofon umožňuje handsfree telefonní hovory, takže můžete vyřídit hovor rovnou na místě. Reproduktor Niceboy RAZE Fusion je již v prodeji, a to za 799 Kč.

Zdroj: Niceboy

Mohlo by vás zajímat

Reklama