Laserový projektor ViewSonic M10 přináší ostrý obraz i za denního světla

Model podporuje bezdrátové zrcadlení obrazovky pro streamování filmů nebo pořadů prostřednictvím Wi-Fi z mobilních zařízení / ViewSonic
Přenosný laserový projektor M10 je vybaven laserovou technologií RGB, která zajišťuje plnou shodu se standardem 100 % BT.2020 v kompaktním formátu.

Tato technologie zajišťuje dle webu výrobce živý obraz se zvýšenou sytostí barev, a to i v dobře osvětleném prostředí, a poskytuje filmový audiovizuální výkon díky vestavěnému reproduktoru Harman Kardon.

Jeho okamžité automatické ostření s technologií Time of Flight (ToF) a funkce automatické horizontální/vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení navíc umožňují rychlé nastavení bez jakékoliv námahy.

Laserová technologie se běžně upřednostňuje pro projekce vyžadující vyšší jas. Běžné laserové projektory vysílají jediný modrý laserový paprsek směrem k laserovému fosforu a barevným kolečkům, což má za následek omezený rozsah barev.

Naproti tomu laserová technologie RGB vysílá tři primární laserové paprsky, červený, zelený a modrý, které společně pokrývají širší barevný rozsah splňující barevný standard BT.2020. Tím překonává požadavky displejů kinematografické třídy dodržujících normu DCI-P3, průmyslový standard pro digitální kina, a dosahuje živějších a realističtějších barev.

Projektor M10 integruje tři primární laserové zdroje světla do jediného modulu, což umožňuje kompaktnější provedení než u tradičních RGB laserových projektorů. Tato inovace zmírňuje kompromis mezi velikostí a výkonem, který jej skutečně odlišuje. Jeho jas 2 200 laserových lumenů RGB navíc zajišťuje jasný a živý obraz na úrovni kina, a to i při okolním osvětlení.

Model M10 je vybaven inteligentními funkcemi automatického nastavení pro bezproblémové používání. Využívá technologii ToF, která umožňuje okamžité automatické zaostření a zajišťuje ostrý obraz během několika sekund po nastavení polohy projektoru. Jeho automatická horizontální/vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení umožňuje uživatelům užívat si nastavení bez námahy a dosáhnout dokonale tvarovaného obrazu, ať už projektor promítá ze strany, nebo dokonce na strop.

Kromě funkcí automatického nastavení nabízí tento chytrý přenosný projektor řadu všestranných možností použití. Podporuje bezdrátové zrcadlení obrazovky pro streamování filmů nebo pořadů prostřednictvím Wi-Fi z mobilních zařízení, přímo se připojuje k chytrým telefonům a tabletům prostřednictvím portu USB-C a umožňuje stropní projekci bez přídavného stativu.

Kromě toho funguje jako Bluetooth reproduktor s kvalitním vestavěným reproduktorem Harman Kardon, a dokonce jej lze spárovat se sluchátky.

Zdroj: ViewSonic

Mohlo by vás zajímat

Reklama