Dell má sluchátka s umělou inteligencí umožňující až 78 hodin poslechu na jedno nabití

Sluchátka disponují aktivním potlačením okolního hluku Active Noise Cancellation / Dell
Nejinteligentnější náhlavní soupravy ve své třídě uvádí na trh společnost Dell. Bezdrátový model Dell Pro Wireless ANC Headset (WL5024) a jeho kabelový protějšek Dell Pro Wired ANC Headset (WH5024) jsou od základu postaveny na nejnovějších technologiích založených na umělé inteligenci.

Nejnovějším přírůstkem do „chytrého“ portfolia Dell Technologies jsou inteligentní náhlavní soupravy PRO ANC 5024. Bezdrátový (WL) i kabelový (WH) model byly navrženy dle webu výrobce s využitím technologií založených na AI.

Jak napovídá název, disponují aktivním potlačením okolního hluku Active Noise Cancellation. Mikrofony ANC jsou řízené umělou inteligencí, pracují chytřeji, spolehlivěji a přesněji při rozlišování lidského hlasu a ruchu okolí.

Pro co nejlepší redukci hluku v širším zvukovém spektru používají bezdrátová sluchátka WL PRO ANC 5024 tzv. hybridní ANC. Kombinuje práci vnějších (feed-forward) a vnitřních (feed-back) mikrofonů. Ty vnější lépe filtrují okolní hluk, zatímco vnitřní přesněji a účinněji generují tzv. protihluk.

Chytré senzory mají u bezdrátového provedení také další praktické využití. Při sundání náhlavní soupravy z hlavy se přeruší hovor. Po nasazení se opět obnoví. Kabelová souprava má pro běžné úkoly ovladač na kabelu. 

Až 78 hodin pohodlné práce 

Náhlavní soupravy PRO ANC 5024 byly navrženy pro dlouhou a pohodlnou práci. Bezdrátový model zvládne až 78 hodin poslechu na jedno nabití. Po 15 minutách v nabíjecím doku jsou sluchátka připravena na 8 hodin provozu.

Párování a nastavení zvuku probíhá jednoduše pomocí softwaru Dell Pair. Z pohledu uživatele je důležitý důraz na ergonomii a provedení. Obě soupravy jsou vyrobené z kvalitních materiálů, mají nastavitelný hlavový most a vyměnitelné náušníky z paměťové pěny.

Samozřejmostí je kompatibilita s předními platformami pro online komunikaci. Sluchátka jsou certifikována pro Microsoft Teams (Open Office) a Zoom. Testování pro Open Office navíc poskytuje maximální záruku, že náhlavní souprava splňuje standard funkci kvalitního mikrofonu v prostředí otevřené kanceláře. 

Zdroj: Dell Technologies

Mohlo by vás zajímat

Reklama