Kapesní Bluetooth audio přehrávač s dotykovým displejem přehraje hudbu i ve vysokém rozlišení

 
Další 2 fotografie v galerii
Model je vybaven 10ti pásmovým ekvalizérem / Pioneer
Malý přehrávač Pioneer XDP-02U toho umí skutečně hodně. Ne nadarmo letos získal ocenění EISA Award Best Product. Jak se tento model ovládá a co všechno přehraje?

Kapesní model Pioneer XDP-02U umožňuje přehrávat hudbu z interní paměti, dvou paměťových karet nebo streamovat skladby pomocí internetových služeb, jejichž prémiové služby nabízejí dnes již vysoce kvalitní obsah odpovídající Hi-Res Audio.

To nejdůležitější se však skrývá uvnitř přehrávače – elektronika využívající 32bitové zpracování zvuku s D/A převodníky SABRE ES9018C2M pro každý kanál zvlášť a také dvěma zesilovači SABRE ES9601K.

Pro připojení různých typů sluchátek je k dispozici tříúrovňové nastavení výkonu zesilovače a 10ti pásmový ekvalizér se šesti přednastavenými a třemi uživatelsky nastavitelnými presety. Připojit sluchátka je možné buď přes tradiční 3,5 mm stereo konektor, nebo symetrický 4pinový 2,5 mm výstup, s uzemněním každého kanálu samostatně. Bluetooth umožňuje navíc bezdrátové přehrávání hudby do sluchátek či možnost propojení s mobilním telefonem.

Samotné ovládání přístroje pomocí dotykového displeje je intuitivní. Bez problémů přehraje hudbu prakticky v každém formátu, včetně nekomprimovaných audio souborů až do vzorkovací frekvence 192 kHz/32 bitů. Tomu vychází vstříc také dva sloty pro Micro SD karty s podporou celkové kapacity až 528 GB.

Díky Wi-Fi se můžete připojit k streamovacím službám dle vašeho výběru a můžete tak poslouchat hudbu bez nutnosti stahování. Vskutku kapesní (rozměry 9,9 x 6,4 x 1,5 centimetru) přehrávač Pioneer Pioneer XDP-02U je na našem trhu dostupný se ve třech barvách – bílé, tmavě modré a růžové. Za kvalitu si ovšem musíte připlatit, stojí 8 700 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama