Třípásmový WiFi systém vám přinese nejenom rychlejší připojení k internetu do celé domácnosti

 
Další 2 fotografie v galerii
Uzly routeru Multy X spolupracují jako jedna síť / Zyxel
Na trhu se objevil nový router, třípásmový WiFi systém AC3000 typu mesh, označený jako Multy X, který přináší rychlou a spolehlivou WiFi do celé domácnosti.

Router Multy X umožňuje rychlé a snadné nastavení a řízení výkonné WiFi sítě pomocí jednoduché a intuitivní aplikace pro chytré telefony. Prostřednictvím aplikace můžete aktivovat a řídit celou řadu funkcí, jako např. rodičovský zámek, síť pro hosty nebo třeba hlasové ovládání Alexa.

Pro spolehlivé pokrytí celé domácnosti včetně všech doposud hluchých míst Multy X využívá WiFi síťovou technologii typu mesh. Uzly Multy X společně vytvářejí jednu síť, která domácnost, bez ohledu na její velikost, pokrývá spolehlivou WiFi.

Jednotlivá zařízení se pak automaticky připojují k nejbližšímu uzlu Multy X s nejlepším signálem, což uživatelům dává svobodu pohybu po domácnosti a umožňuje optimální síťový výkon bez nutnosti přepínání sítí a opakovaného navazování spojení. Na rozdíl od tradičních sítí, které pro zajištění konektivity v celé domácnosti opakují WiFi signály mezi routery a extendery, čímž ztrácejí rychlost a šířku pásma, uzly Multy X spolupracují jako jedna síť, aby připojeným zařízením poskytly maximální šířku pásma a rychlost.

Na rozdíl od dvoupásmových síťových produktů typu mesh Multy X představuje třípásmové řešení, které třetí pásmo využívá k režijní komunikaci mezi uzly. Tato komunikace dvoupásmová řešení připravuje o šířku pásma a snižuje celkový výkon sítě.

Pro maximální výkon Multy X připojeným zařízením poskytuje celou šířku 2,4 GHz i 5 GHz pásma. K hladkému chodu sítě přispívá také technologie MU-MIMO, díky které se Multy X může maximální rychlostí spojit a současně komunikovat s více zařízeními najednou.

Třípásmový router ZYXEL Multy X můžete na našem trhu již zakoupit, a to za cca 8.900 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama