Cenově dostupný monitor s vysokým Quad HD rozlišením s technologií HDR

 
Další 2 fotografie v galerii
Technologie Flicker-free reguluje jas a zamezuje nepříjemnému blikání / Philips
Na předvánočním trhu se objevil velice zajímavý monitor, který by neměli přehlédnout ti nejnáročnější uživatelé - od grafiků po fotografy. Model Philips Brilliance 328P6AUBREB s 32palcovou obrazovkou totiž nabízí maximální rozlišení 2560 x 1440 bodů.

Za pozornost u tohoto monitoru, který zobrazuje 1,074 miliardy barev, stojí zejména 99% Adobe RGB a 100% sRGB (CIE 1973) při maximálním rozlišením 2560 x 1 440 bodů. Díky technologii IPS lze sledovat obraz z úhlu až 178° bez změny kvality. Nechybí podpora technologie HDR, která dokáže v případě zobrazení příslušného obsahu vylepšit jas a kontrast.

Novinka disponuje konektorem USB 3.1 typu C. Tenký, reverzibilní konektor USB-C umožňuje nabíjet připojená zařízení, přenášet audio a video, připojení k internetu – vše prostřednictvím jediného kabelu.

Monitor tak může fungovat i jako dokovací stanice a šetří vám místo na stole. Nové rozhraní umožňuje třeba jednoduše propojit více monitorů, ideální řešení například pro grafiky. USB-C nabízí i lepší možnosti propojení pro notebooky a přináší rychlý přenos dat, protože je 20x rychlejší než USB 2.0.

Praktický je také nastavitelný stojan SmartErgoBase, jenž umožňuje sklopit, otočit nebo zvednout obrazovku, jak potřebujete. Nechybí ani funkce Philips LowBlue pro snížení vyzařování potenciálně škodlivého krátkovlnného modrého světla. Technologie Flicker-free zase reguluje jas a zamezuje nepříjemnému blikání, které unavuje oči. Součástí výbavy jsou také reproduktory s výkonem 2 x 3 W.

Monitor Philips Brilliance 328P6AUBREB je již na tuzemském trhu v prodeji, a to za cca 11.000 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama