Lepší přehled při řízení na silnici: Kamera ve zpětném zrcátku natáčí všechno, co se děje okolo vás

 
Dalších 5 fotografií v galerii
K jednotlivým sekvencím lze přidat informaci o datu a čase / TopShop
Při dnešní situaci v silniční dopravě se můžete stát účastníkem dopravní nehody velice snadno. Bojíte se bezohledných řidičů a následných soudních sporů, protože není hned jasné, kdo nehodu zavinil? Zachránit vás v některých případech může kamera do auta.

Mezi nejzajímavější modely na trhu patří kamera HD mirror cam, jež nabízí hlavně velmi praktické umístění: je totiž zabudována přímo do zpětného zrcátka vašeho automobilu. Toto zařízení vše nahraje v dostatečně vysokém rozlišení (konkrétně ve full HD 720p), následně uloží a bude vám k dispozici, až to budete potřebovat.

Jakmile kameru nainstalujete, kamera začne automaticky nahrávat vše, takže na ni můžete až do nějakého silničního incidentu zapomenout. Důležité je, že kamera nahrává materiál ve smyčce, takže nemusíte promazávat hodiny nepotřebných záběrů. Zařízení začne nahrávat záznam přes existující záběry (od nejstarších), jakmile je interní paměť plná.

K jednotlivým sekvencím lze přidat informaci o datu a čase (a to i k pořízeným fotografiím), abyste znali přesný čas určité události. Tato kamera podporuje až 32 GB micro SD karty (balení obsahuje 8 GB kartu), které umožňují až 14 hodin záznamu.

Kamera ve zpětném zrcátku má 2,5" LCD displej a umožňuje okamžité přehrání záznamu. Okamžité přehrání je velmi praktické, protože tak můžete některé kolize na silnici vyřešit rovnou na místě.

Kameru lze otočit o 280°, zachytí dostatečně ostrý záznam a automaticky se přizpůsobuje tmě i jasnému slunečnímu světlu, takže byste měli pořídit "koukatelné" video i v noci. Tato kamera se dá na našem trhu pořídit za 1500 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama