Chcete si nabít doma několik mobilů najednou? S tímhle chytrým zařízením to není žádný problém

 
Další 2 fotografie v galerii
Nabíjecí stanice disponuje i ochranou proti přepětí / YENKEE
Nová nabíjecí stanice od YENKEE zvládne dodat energii až do pěti zařízení najednou, připojenou elektroniku navíc ochrání díky inteligentnímu systému nabíjení.

Novinka zvládne dodat energii řadě elektronických zařízení, ať už se jedná o mobilní telefon, tablet, digitální fotoaparát, nebo powerbanku. Při zapojení tří zařízení současně, jsou všechna obsloužena výkonem až 2,4 A.

Asi to už každý z nás zažil, doma potřebuje žena a děti, většinou ve stejný čas a co nejrychleji, nabít několik mobilů, PDA a powerbanku a většinou není k dispozici žádné zařízení k nabíjení s velkým počtem portů. A to právě řeší tato nová nabíječka hned s pěti USB porty a výstupním výkonem 40W/8A.

Navíc tato chytrá nabíječka umí ochránit všechna nabíjená zařízení. Pod inteligentním nabíjením se ukrývá systém, který dokáže prodloužit životnost akumulátorů a oproti běžným nabíječkám také výrazně snížit jejich opotřebení. Stanice sama totiž zjistí, jak se má k danému zařízení chovat.

Máte tak zaručenou stoprocentní ochranu i na cestách, kdy nemusí být vždy proud zcela stabilní. Nabíjecí stanice ukrývá ve svém těle ochranu proti přepětí, nadproudu, teplotě a zkratu. Model tedy zvládá omezit různé napěťové a proudové vlny, které mohou vzniknout například úderem blesku, nějaké technické závady nebo jinými vlivy v síti.

Nová nabíjecí stanice s celkem pěti porty USB nese označení "YAC 3005WH" a je již ve dvou barevných variantách (černé a bílé) v prodeji, a to za 529 korun.

Mohlo by vás zajímat

Reklama