Tiché mini PC s nízkou spotřebou energie můžete využít i jako domácí multimediální centrum

 
Další 3 fotografie v galerii
Ovládejte celou vaši domácnost z jednoho centra / Pixabay
Novinku od Umaxu můžete použít jako domácí i kancelářský počítač nebo jako multimediální centrum. Model je totiž osazen porty pro připojení monitoru, televize a dalších externích USB zařízení.

Mini PC Umax U-Box J34 nabízí pro práci v počítačové síti GBit LAN a duální AC Wifi. Pro rozšíření kapacity úložiště je k dispozici také 2,5" HDD/SSD SATA slot i slot pro SD kartu.

Hlavním prvkem tohoto počítače je nejnovější procesor Intel Celeron J3455 (s frekvencí 1,5 GHz), který je doplněný grafikou Intel 9.generace. Nový U-Box J34 slibuje o 30% vyšší výkon proti předchozí generaci procesorů a úsporný provoz.

Operační paměť má velikost 4GB a spolu s procesorem zajišťuje plynulý a úsporný provoz počítače. Jako multimediální zařízení zvládne 4K rozlišení a veškeré formáty videa a také prostorový zvuk DTS a Dolby Digital.

Umax U-Box J34 má speciální design chlazení pro velmi tichý chod, díky němuž můžete používat Mini PC 24 x 7 hodin v týdnu. Úsporné komponenty zaručí velmi nízkou spotřebu energie (maximálně 20 W) oproti běžným počítačům a notebookům se spotřebou 200 W. Navíc lze přídavný docking station použít pro přídavný 2,5" SATA HDD/SSD disk.

Naučit se pracovat s novinkou bude jednoduchá záležitost: systém Windows 10 představuje pro většinu uživatelů známé prostředí. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má více integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit, a je navržený tak, aby fungoval se softwarem a hardwarem, který již máte.

Ve Windows 10 jsou předinstalované známé aplikace, například Mapy, Fotky, Pošta a kalendář, Hudba a Filmy a TV pořady. Tyto aplikace používají OneDrive k zálohování vašich informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama