• redakce
  • Doprava
  • 30. srpna 2019
  • 15:33

Jakou ojetinu koupit? Co nejmladší!

 
Další 4 fotografie v galerii
Roční vozy jsou u Emil Frey Select nejžádanějším artiklem / Emil Frey Select
Chcete ušetřit, a proto si koupíte z ciziny dovezený patnáct let starý vůz s šesticifernou položkou na tachometru? Pak vězte, že svojí peněžence ušetříte jen dočasně. Následné vysoké servisní náklady, vyšší spotřeba vozu a nutné výměny opotřebovaných dílů prvotní úsporu rychle spolknou.

Pořídíte-li si mladou ojetinu, nejlépe roční vůz, uděláte dobou věc jak pro vaše rodinné finance, tak pro životní prostředí. Současné vozy totiž produkují mnohem méně CO2 než jejich předchůdci. Srovnejme třeba Peugeot 308 vyrobený v roce 2009 s výkonově podobným Peugeotem 308 s letošním datem výroby. Rozdíl činí 37 gramů na kilometr, což znamená, že nový Peugeot je o 38 % úspornější.
 
Pořídíte-li si tedy mladé auto, příroda vám poděkuje, ovšem nejen ona, pravděpodobně vás pochválí i vaše rodina. Automobilová technika totiž udělala za poslední dekádu obrovský krok dopředu, což se projevilo na mnohem vyšším komfortu pro cestující, nepřeberné řadě asistenčních prvků pro pohodlnou jízdu a ovládání vozu pro řidiče a samozřejmě nesrovnatelně vyšší úrovní bezpečnosti pro všechny ve voze i mimo něj.


 
Na mladé ojeté vozy se zaměřují zejména značkové programy ojetých vozů, mezi nimi hraje jednu z klíčových rolí program Emil Frey Select. Byl založen teprve před rokem, ale už si stihl získat prestiž a velkou základnu klientů, kteří rychle zjistili, že na ojetém voze se snaha ušetřit co nejvíc nevyplatí, jak ostatně potvrzujeZdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR:„Na všech našich čtyřech pražských pobočkách pozorujeme jednoznačný trend stále se zvyšujícího zájmu o takzvané roční vozy,“a dodává, „Moderní zánovní auta přinášejí zákazníkům spoustu výhod, ale jsem také rád, že Emil Frey Select svou kvalitní nabídkou přispívá i k omlazení velmi starého českého vozového parku.
 
U Emil Frey Select se díky serióznímu přístupu dle švýcarských standardů vyvarujete také dalších významných rizik spojených s koupí ojetiny – všechny vozy v nabídce mají naprosto jasný původ, stav kilometrů a transparentní servisní historii. Vždyť na certifikované ojeté vozy nabízí Emil Frey Select zcela zdarma roční záruku, která může být v některých případech rozšířena až na dva roky! Tato zárukakryje 15 konstrukčních skupin celého auta a takřka kopíruje záruku na nové vozy. Lze ji dokonce uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě a její součástí je rovněž asistenční služba.

V široké nabídce zánovních vozů dominují nadstandardně vybavené modely značek Citroën a Peugeot, nicméně zákazník má samozřejmě na výběr i z modelů jiných výrobců. Kompletní nabídku najdete na webu www.emilfreyselect.cz, nebo můžete navštívit jedno ze čtyř prodejních míst v Praze (Kolbenova, Pražská, Skorkovská a Pekařská). Zejména prostředí prodejního showroomu v Kolbenově ulici stojí za pozornost, protože si v ničem nezadá s prodejními místy nových aut, a to včetně poskytovaných služeb jako jsou výhodné pojištění či financování. K dispozici je zde i servisní zázemí pro detailní technickou prohlídku vozu, což je jen další z řady přesvědčivých důkazů, že Emil Frey Select je tím pravým seriózním partnerem pro váš nákup kvalitního ojetého vozu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama