Off-line Sygic GPS Navigace je nyní k dispozici i pro telefony se systémem Android

Zrcadlení navigační aplikace na displej vozu přispívá k bezpečnějšímu používání navigace / Pixabay
Sygic GPS Navigation je nyní dostupná na Android Auto jako jedna z prvních navigačních aplikací, která využívá off-line mapy. Sygic v současnosti používá cca 200 milionů uživatelů po celém světě.

Sygic GPS Navigation v Android Auto přináší novou úroveň komfortu. Zrcadlení navigační aplikace na displej vašeho vozu přispívá k bezpečnějšímu používání navigace a dále eliminuje omezování výhledu přes čelní sklo zařízeními nebo nutnost dívat se na telefon či jej ovládat během řízení.

Po připojení telefonu ve vozidle s podporou Android Auto se aplikace zobrazí na dotykovém displeji vozidla. Uživatelské rozhraní s velkými tlačítky a intuitivním designem se snadno ovládá. 3D mapy, texty a značky jsou dobře čitelné. A díky připojení k audio systému vozidla jsou hlasové pokyny navigace zřetelnější.

Jako bonus Sygic GPS Navigation používá off-line mapy, které se postarají o navigaci i v oblastech se slabým datovým signálem.

Kromě výše uvedených parametrů aplikace nabízí i další funkce zvyšující bezpečnost: upozornění na omezení rychlosti, prediktivní trasování předpovídající dopravní zácpy a jednoduchého asistenta pro jízdu v pruzích umožňující bezpečnější přejíždění mezi jízdními pruhy.

Integrace s Android Auto umožňuje uživatelům používat v navigaci a mapách Sygic své personalizované preference v každém kompatibilním vozidle. To je velmi praktické pro všechny řidiče firemních vozidel, vozidel z půjčovny nebo vozů carsharingové služby.

 
Vstoupit do diskuze  (2)

Mohlo by vás zajímat

Reklama