Elektrická koloběžka Scooter Two ujede až 45 kilometrů maximální rychlostí 25 km/h

Na displeji uvidíte informace o rychlosti, zvoleném režimu jízdy, stavu baterie a indikátor LED světel / Sencor
Sezóna jednostopých přepravních prostředků právě začíná. Na cesty do školy, do práce nebo jen do přírody se lze pohodlně dopravit i s novou elektrickou koloběžkou Sencor Scooter Two.

Tato koloběžka je vybavena dvěma jízdními režimy. V režimu Sport je pomocí výkonného 400W motoru možné dosáhnout jízdní rychlosti až 25 km/h, režim Standard umožňuje maximální rychlost 20 km/h, ale s delším dojezdem.

Ten dosahuje při váze do 55 kg vzdálenosti 45 km. Těžší řidiči (do 90 kg) na koloběžce na jedno plné nabití urazí až 37 km. Maximální úhel stoupání je až 15° a maximální možné zatížení koloběžky 120 kg.

Rychlost koloběžky se ovládá pravým palcem ruky a o udržování dosažené rychlosti se stará automatický tempomat. Není tedy potřeba mít neustále „palec na plynu“.

Pohodlnou jízdu zprostředkovávají 10palcové přední a zadní perforované pneumatiky a o brždění se stará duální systém, který kombinuje elektrické brždění pomocí motoru a mechanické brždění kotoučovými brzdami. Při stisknutí brzdové páky začne automaticky blikat červené výstražné světlo na zadním nárazníku.

Koloběžku lze složit do kompaktního tvaru a uskladnit případně přenést přes větší překážky. Praktický je i zabudovaný stojánek na boku stupátka, který lze nohou jednoduše vyklopit a koloběžku o něj v poloze ve stoje opřít.

Na přehledném a dobře čitelném displeji uvidíte informace o rychlosti, zvoleném režimu jízdy, stavu baterie a indikátor LED světel, která umožňují bezpečný provoz i za zhoršené viditelnosti. Přední LED světlo osvětluje prostor před koloběžkou, zadní červené světlo upozorní ostatní účastníky provozu.

Výkon 400W motoru má na starosti Li-ion baterie s kapacitou 15 Ah a 50 články. Opětovné plné nabití trvá 9 hodin a nabíječka sama je chráněna proti zkratu, přebití, přepětí a přehřátí.

Ve spolupráci s aplikací Sencor Scooter je možné koloběžku uzamknout, ale také sledovat její průměrnou rychlost, ujeté vzdálenosti, aktuální dojezd nebo stav baterie. Scooter Two 2021 je dostupný za 10.999 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama