Nová verze autokamery MiVue 798 poskytuje lepší obraz se širokým zorným úhlem

Parkovací režim autokamery nahrává i bez přítomnosti řidiče / Mio
Verze PRO na trhu úspěšné WIFI autokamery MiVue 798 WiFi 2.5K zvládne nově navíc 60 snímků za sekundu ve Full HD, nechybí ani populární upozorňování na měřené rychlostní úseky.

Model MiVue 798 WiFi PRO přináší podle informací z webu výrobce kromě zmíněného snímkování 60 fps ve Full HD, také 360° lepený držák i pro přední kameru i s náhradními statickými fóliemi, funkci upozornění na měřené rychlostní úseky a v Dual verzi také rovnou přibalenou modernější zadní kameru MiVue A50, která má rovněž optický senzor Sony STARVIS a širší úhel záběru.

Parkovací režim nahrává i bez přítomnosti řidiče

Zabudované technologie detekce pohybu v okolí kamery, případně nárazu do vozidla, umí kamera MiVue 798 WiFi PRO vyhodnotit a aktivovat natáčení, které zahrnuje i záznam před nárazem či pohybem.

S touto funkcí tak sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Pro aktivní parkovací režim je také doporučováno cenově dostupné inteligentní napájení MiVue SmartBox III, které lze dokoupit samostatně.

Kamera MiVue 798 WiFi PRO je navržená tak, aby zachytila každý detail pomocí záznamu se širokým 145° zorným úhlem ve vysokém rozlišení 2.8K QHD 1600p a s clonou F1.8. Tato velmi kvalitní kamera zachytí všechno potřebné včetně SPZ, bez ohledu na to, zda je den nebo noc.

Díky snímači Sony STARVIS vytváří kamera MiVue 798 WiFi PRO záznamy s dobrým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, a to i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku, kterou budete mít napořád, nebo jako důkaz k průběhu události. 

Upozornění na úseková měření

Funkce Mio v nových autokamerách upozorní na měřené úseky dostatečně dlouho před nimi, na jejich začátku a na konci. Během této doby (dokonce bez GPS signálu, např. v tunelech) zobrazuje zbývající čas, vzdálenost a průměrnou rychlost, kterou řidič jede a tudíž má přehlednou informaci, zda už na začátku úseku nejede rychleji, než je povoleno. 

Integrovaná WIFI

Zálohování videa do smartphonu je možné v reálném čase díky integrovanému modulu WIFI, následně je tak možné i jejich sdílení prostřednictvím pravidelně aktualizované mobilní aplikace MiVue PRO (iOS, Android). Kromě toho lze prostřednictvím funkce WiFi OTA (Over-the-air) aktualizovat firmware či databázi radarů a kamer, což zajistí plně aktuální zařízení v průběhu jeho životnosti.  

Pokročilé asistenční systémy pro řidiče

V autokameře lze aktivovat i systémy určené na ochranu zejména před mikrospánkem či nepozorností (ADAS). Lze zapnout systém varování před čelním střetem (FCWS), také systém varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a systém varování před mikrospánkem řidiče (FA). Jsou vhodné zejména při delších jízdách, na delších traťových úsecích (dálnice), ale především pak v noci a za špatného počasí. 

Zdroj: Mio

Mohlo by vás zajímat

Reklama