Cenově dostupná autokamera s Full HD záznamem s reálným úhlem záběru 150 stupňů

Tříosý G-Senzor umí zaregistrovat náhlou změnu pohybu i střet / Mio
Nová kompaktní kamera do auta je cenově dostupnou variantou kamer Mio, přesto s překvapivě dobrou výbavou. Nechybí upozorňování na radary, ani přímo vestavěné GPS.

Model MiVue C570 je vybaven snímačem Starvis CMOS od Sony, který zajištuje dostatečný kontrast a jasné barvy zejména za špatných světelných podmínek. Citlivost blížící se infračervenému pásmu znamená, že se palubní kamera svými parametry téměř blíží nočnímu vidění.

V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích GPS a vaše rychlost - to je v případě potřeby důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky. GPS umožnuje nastavení varování při překročení vámi definované rychlosti.

Model natáčí videa v rozlišení Full HD 1080p při 30 fps a se širokým zorným úhlem (150 stupňů). S tímto zorným úhlem a světelností objektivu F1.8 zachytí vše, co při jízdě vidíte. Kamera MiVue C570 obsahuje předinstalovanou databázi radarů a kamer na křižovatkách, takže budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Data jsou navíc aktualizována po celou dobu životnosti zařízení, ve zhruba měsíčním intervalu. 

Praktické je, že zabudovaný tříosý G-Senzor zaregistruje náhlou změnu pohybu a střet a automaticky spustí nouzový záznam události, který se uloží do speciální paměti mimo běžnou nahrávací smyčku.

Nastavení kamery MiVue C570 je jednoduché: stačí vložit kartu microSD (až 128 GB, Class 10), připojit kameru ke zdroji napájení ve vozidle a hned po nastartování motoru se spustí záznam. Autokamera MiVue C570 je již dostupná na tuzemském trhu, a to za 2.590 Kč.

 
Vstoupit do diskuze  (2)

Mohlo by vás zajímat

Reklama