Ideální řešení do dnešní doby: Vypínače Merten ničí bakterie i viry

Vypínače jsou co do počtu výskytu mikrobů a bakterií druhým nejrizikovějším místem v domácnosti / Schneider Electric
Vypínače, nenápadné malé krabičky, které jsou všude kolem nás, a není dne, kdy bychom s nimi nepřišli do kontaktu. Je to jedna z prvních věcí, které se dotkneme, když ráno vstáváme, když přicházíme domů, do práce nebo přecházíme z místnosti do místnosti, a poslední, když jdeme spát.

Zdánlivě malá plocha je semeništěm miliónů bakterií i vírů a je jejich nejlepším šiřitelem. Vypínače a zásuvky Merten M-Smart, M-Pure a M-Plan se speciálním nátěrem Active s kladně nabitými ionty stříbra dokáží téměř okamžitě zničit veškeré mikroorganismy na svém povrchu a tím zamezit jejich šíření.

Vypínače jsou co do počtu výskytu mikrobů a bakterií druhým nejrizikovějším místem v domácnosti. Málokdo při běžném úklidu pravidelně čistí i tato místa.

Proto jsou vhodným řešením „zdravé“ vypínače Merten v odstínu Active. Díky kladně nabitým iontům stříbra se na povrchu po 24 hodinách nevyskytují již žádné bakterie.

Vypínače řady M-Smart, M-Pure a M-Plan mají jednoduchý a čistý vzhled, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Provedení v antibakteriální barvě Active má ledově bílý odstín.

"S touto povrchovou úpravou nabízíme i termostaty, ovladače žaluzií, detektory pohybu či stmívače. Tyto produkty jsou vhodné nejen do domácností, ale také na veřejná místa jako jsou zdravotnická zařízení, hotely, odchodní centra či restaurace. Antibakteriální ochrana zařízení je trvalá,“ uvádí Robert Šimčík ze Schneider Electric.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama