Nová Wi-Fi Full HD 1080p kamera disponuje i nočním viděním

Kamera nabízí i oboustranný přenos zvuku / TP-Link
Domácí bezpečnostní Wi-Fi kameru Tapo C100 je určena pro využití v domácnosti i kanceláři, a díky upozornění přímo na mobilní telefon se okamžitě dozvíte, že se u vás něco děje.

Kamera Tapo C100 je osazena snímačem, který zvládne nahrávat video v rozlišení Full HD 1080p, s vysokým jasem i ostrostí výsledného záznamu. Zařízení disponuje taktéž funkcí nočního vidění, se kterou dokáže snímat objekty až do vzdálenosti 9 metrů.

To by vám mělo zajistit klidné spaní. Videozáznamy jsou navíc automaticky ukládány na microSD kartu s kapacitou až 128 GB, což znamená až 384 hodin (16 dní) záznamu, čehož bylo dosaženo i při laboratorních testech.

Kameru samozřejmě můžete umístit kamkoliv, ideálně však tak, aby měla dostatečný rozhled, takže například ke vchodu do domu nebo do garáže. Jakmile zařízení detekuje pohyb, dojde vám na váš mobilní telefon upozornění formou SMS, na jehož základě následně můžete ověřit, jestli jde o planý poplach (třeba kočku) nebo opravdu něco vážného, například vloupání.

Následně máte možnost prostřednictvím zařízení na dálku spustit světelné a zvukové efekty, které nezvaného návštěvníka takřka spolehlivě vystraší a potvrdí, že máte důkazy o jeho přítomnosti na záznamu.

Díky funkci oboustranného přenosu zvuku můžete prostřednictvím kamery například uklidňovat vašeho pejska, který se bojí sám doma, oznamovat svým dětem, kdy se vrátíte z práce, nebo třeba upozornit potenciálního narušitele, že se nachází na vašem výsostném území.

To vše snadno nastavíte pomocí bezplatné mobilní aplikace Tapo Camera, kterou můžete brát jako dálkové ovládání. Při zapojení více kamer vám pro sledování záznamů nebo živých přenosů z nich stačí jediná aplikace. Pomocí aplikace zapnete i režim soukromí, který aktivujete tehdy, když jste doma a nahrávání ani detekce pohybu tedy není zapnuté. Soukromí je podpořeno i tím, že se záznamy neukládají nikde externě (na server či cloud), ale lokálně, na již zmíněnou microSD kartu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama