Nová antibakteriální UV čistička nejenom pro telefony s funkcí bezdrátového nabíjení

 
Další 1 fotografie v galerii
Praktický design s duálními UV-C lampami umožňuje jak sterilizaci horního, tak spodního povrchu čištěného zařízení / Pixabay
Přenosnou antibakteriální UV čističku značky ITFIT s funkcí bezdrátového nabíjení uvádí na český trh Samsung. Kompaktní a praktické zařízení pojme prakticky všechny typy mobilních telefonů, ale lze jej využít i pro hodinky, sluchátka, brýle, dálkové ovladače a další menší předměty denní potřeby.

UV sterilizátor ITFIT dokáže během 10 minut zlikvidovat až 99 % všech nebezpečných bakterií a choroboplodných zárodků, včetně Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa.

Stačí vložit zařízení do zařízení, uzavřít a zapnout. Během UV záření svítí zelená dioda vedle tlačítka zapínání čističky. Po uplynutí potřebné doby dioda zhasne. Díky funkci bezdrátového nabíjení (max. 10 W) podporující QI standard je možné použít ji i během výkonu k bezdrátovému nabíjení.
 
Praktický design s duálními UV-C lampami umožňuje jak sterilizaci horního, tak spodního povrchu čištěného zařízení. Magnetický kryt zajišťuje těsné uzavření a pocit bezpečí při otevírání a zavírání přístroje, gumové opláštění pak jemné zaklapnutí. UV čističku ITFIT testovaly třetí strany a získala osvědčení od několika nezávislých laboratoří.

Rozměry čističky jsou 228 x 133 x 49,5 milimetrů při hmotnosti 369 gramů, takže ji můžete využít i na cestách. V tuzemsku  je již v prodeji v bílé barvě, a to za 1 499 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama