S routerem Huawei AX3 se k WiFi sítím připojíte pouhým klepnutím na displej mobilu

Model je vybaven procesorem Gigahome s čipovou sadou Gigahome WiFi 6 / Huawei
Nevíte, jaké je tady heslo k WiFi? To je větička, kterou má po četných návštěvách přátel či restaurací nacvičenou už snad každý. Nemusí ale být nezbytností.

Huawei má totiž nové routery řady AX3, které kromě dostatečné síly signálu nabízejí také funkci Huawei Share, s níž se k WiFi síti připojíte hned a bez hesla.

Pokud telefon uživatele podporuje NFC, nic mu nebrání v tom, aby se k čtyřjádrovému modelu routeru Huawei WiFi AX3 připojil pouhým klepnutím na displeji. Jedná se o nadmíru praktickou vychytávku, když si vzpomeneme na to, kolikrát už jsme někde loudili heslo, které je navíc často nesmyslnou změtí čísel a písmen.

Model je vybaven procesorem Huawei Gigahome s čipovou sadou Gigahome WiFi 6. Na základě standardů této sítě je zapracovaná vícečipová technologie, která zajišťuje funkci WiFi 6 Plus při dvojnásobné rychlosti sítě a k tomu i vylepšenou průchodnost signálu stěnami.

Čipová sada Gigahome WiFi 6 umožňuje řadu vylepšení díky rozšíření šířky frekvenčního pásma až na 160 MHz a stabilizaci pracovní frekvence na 2 MHz, což usnadňuje průchod signálu přes zdi. Zjednodušeně řečeno: uživatelé si mohou užívat rychlejší připojení v blízkosti zařízení a stabilní signál při delší vzdálenosti.

WiFi AX3 v sobě spojuje chytrou strategii Huawei 1+8+N spolu se zabezpečením finančních úkonů v podobě funkce HomeSec, což uživatelům poskytuje intuitivní, rychlé, stabilní a především zabezpečené WiFi 6 připojení.

Do čtyřjádrového čipu Gigahome byla totiž zabudována nezávislá bezpečnostní zóna (prostředí s důvěryhodným systémem TEE) a bezpečnostní řešení TrustZone, zkonstruované z mikrojáder. Toto řešení získalo certifikaci Evaluation Assurance Level-5 (EAL5) od společnosti Common Criteria, globálně uznávané certifikační organizace pro IT produkty. Huawei AX3 stojí 1 799 Kč a Huawei AX3 Pro 2 499 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama