Nová bezpečnostní brána pro bezkontaktní měření teploty s kapacitou až 70 osob za minutu

Nízká celková hmotnost (35 kg) usnadňuje manipulaci a převoz / Spyshop24.cz
V době epidemiologického nebezpečí, jakým je aktuálně COVID-19, je rutinní kontrola tělesné teploty nezbytným postupem pro zajištění bezpečnosti. Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 je moderní detekční rám, který slouží pro zvýšení bezpečnosti v místech s vysokým pohybem osob, jako jsou velké firmy, školy, nemocnice, státní úřady a instituce, sportoviště nebo hromadné akce.

Bezpečnostní brána zajišťuje rychlé, automatické a účinné měření teploty lidského těla a podílí se na snižování šíření nebezpečných virů, jako je koronavirus (Covid-19), ale i prasečí chřipka, SARS a jiné infekce, které se mimo jiné manifestují zvýšenou tělesnou teplotou. SE-1008 používá pokročilý IR senzor, měří bezdotykově s vysokou přesností a chrání bezpečí kontrolovaných osob.

Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 se již osvědčila během dlouhého a náročného používání v různých kritických podmínkách. Vyznačuje se spolehlivou konstrukcí a použitím ohnivzdorných materiálů. Montáž je rychlá (10 minut) a provoz jednoduchý.

Nízká celková hmotnost (35 kg) usnadňuje manipulaci a převoz. Brána pracuje spolehlivě v rozmezí okolní teploty od 16 °C do 35 °C. Proces měření probíhá automaticky, umístěním čela nebo zápěstí před IR čidlo. K detekci stačí vzdálenost 2 až 5 cm. Měření je tedy zcela bezdotykové. Rám zareaguje při detekování tělesné teploty vyšší než 37 °C.

Tuto hranici lze změnit v rozsahu ±0,1 °C. Kapacita měření je až sedmdesát osob za minutu. Všechna provedená měření a poplachy se automaticky počítají a průběžně zobrazují na hlavním panelu.

Pro zvýšení spolehlivost prováděných kontrol je dostupná také verze rámu se dvěma IR senzory. Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 si již dodává na tuzemský trh, a to za 68 070 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama