Nová síťová panoramatická kamera s funkcí autopilota

Model je vybaven čtveřicí 5 MPix senzorů s proměnným ostřením / AXIS
Kamera AXIS Q6010-E nabízí vysoké rozlišení a díky šířce záběru 360° zprostředkovává celkový přehled o situaci jak na velkých prostranstvích, tak také v úzkých uličkách.

Kamera AXIS Q6010-E je vybavena čtveřicí 5 MPix senzorů s proměnným ostřením, z nichž každý má maximální rozlišení 2591×1944 pixelů.

Díky tomu se eliminují tzv. slepá místa, a proto je ideální ke zprostředkování celkového přehledu o situaci jak na velkých prostranstvích, tak také v úzkých uličkách. 

V kombinaci s kopulovitou PTZ kamerou nabízí AXIS Q6010-E v jedné jednotce zobrazení detailů až s 40násobným optickým zoomem a funkcí autopilota. Je-li v jednom ze čtyř 5 MPix senzorů detekován pohyb, PTZ kamera začne v zabíraném poli objekt automaticky sledovat.

Kamera využívá technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264 a H.265, což výrazně zmenšuje požadavky na šířku pásma a úložný prostor. AXIS Q6010-E sdílí stejný stojan, napájecí příslušenství a síťový kabel jako síťová PTZ kamera AXIS Q60-E, takže k instalaci není potřeba žádné vybavení navíc.

Kamera AXIS Q6010-E je již na tuzemském trhu v prodeji, a to za doporučenou koncovou cenu 42 000 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama