Elegantní vodotěsné hodinky X-fit Watch Pixel s výdrží až 10 dnů

Sportovci budou mít s hodinkami přehled o kilometrech nebo spálených kaloriích / Niceboy
Univerzální chytré hodinky Niceboy X-fit Watch Pixel, které nabízejí výdrž až 10 dnů, mají odolné vodotěsné tělo se stupněm krytí IP68.

V hodinkách i mobilní aplikaci najdete řadu praktických funkcí v čele s notifikacemi o příchozích hovorech a zprávách z aplikací, nebo měřením zdravotních i sportovních parametrů. Jak hodinky, tak i mobilní aplikace nabízí ovládání kompletně v češtině.

Unisexový design chytrých hodinek X-fit Watch Pixel ocení ženy i muži. Kdo si hlídá kondici a zdraví, ten využije sledování srdečního tepu, okysličení a tlaku krve nebo spánku.

Sportovci zase budou mít přehled o kilometrech nebo spálených kaloriích. Při tom všem máte na dosah ruky funkce jako ovládání hudby či upozornění na telefonní hovory a zprávy z dalších aplikací.

S krytím IP68 jsou hodinky Niceboy X-fit Watch Pixel vodotěsné a odolné proti vniknutí prachu. Jejich lehké, ale bytelné kovové tělo vydrží i náročnější podmínky. Elegantní dotykový LCD displej o velikosti 1,3 palců je zárukou čitelnosti a pohodlného ovládání.

Hodinky samozřejmě upozorní na příchozí hovory, SMS a upozornění z dalších aplikací. K dispozici je 7 sportovních režimů (chůze, běh, turistika, cyklistika, basketbal, jóga, orbitrek). Model Niceboy X-fit Watch Pixel je již v prodeji, a to za 1.399 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama