Nová klimatizace Etherea zvládne v domácnosti eliminovat i koronavirus

Klimatizace Etherea disponuje i ovládáním prostřednictvím hlasových asistentů / Panasonic
Řada domácích klimatizací Panasonic Etherea s integrovaným generátorem nanoe X Generator Mark 2 zlepšuje dle testů kvalitu vzduchu v místnosti eliminací pylů, virů či bakterií a je účinná i proti viru COVID-19.

Podle informací výrobce by tento model klimatizace dokázat během 8 hodin v místnosti o objemu 6,7 m3 eliminovat vir COVID-19 z více než 90 % a během 24 hodin dokonce z 99,78 %.

Novinka je také vybavena technologií Nanoe X, jež zlepšuje kvalitu vzduchu v domácnosti a umí mimo jiné eliminovat pyly, viry, plísně či bakterie s úspěšností až 99,9 %. Zmíněná technologie generuje hydroxylové radikály obsažené ve vodě, čímž zvyšuje jejich efektivitu a prodlužuje jejich životnost (z necelé 1 sekundy ve volné přírodě na více než 600 sekund), takže se mohou snadno šířit po místnosti.

Hydroxylové radikály jsou molekuly vyhledávající reakci s jinými prvky (např. vodíkem), kterých se zachytí. Díky této reakci mají radikály možnost potlačit množení škodlivin (např. bakterií, virů či plísní), rozkládat je a neutralizovat jejich nepříjemné účinky. Poradí si i s tabákovým kouřem, který během 2 hodin odstraní z 90 %. Technologie nanoe X byla u nové generace Panasonic Etherea vylepšena o nanoe X Generator Mark 2, který poskytuje dvojnásobnou kapacitu pro tvorbu hydroxylových radikálů proti předchozí verzi generátoru. Nanoe X Mk2 jich tak umí vygenerovat až 9,6 bilionů za sekundu.

V dnešní době je možná ovšem ještě podstatnější, že zařízení nanoe X dle testů spolehlivě eliminuje i virus COVID-19. Výhodou technologie nanoe X je, že pracuje nezávisle na vytápění a chlazení klimatizace, takže i v režimu ventilátoru zajišťuje Panasonic Etherea ochranu 24 hodin denně.

Klimatizace Etherea disponuje i ovládáním prostřednictvím hlasových asistentů. Nové jednotky se mohou spojit s aplikací Panasonic Comfort Cloud, která je navržena pro snadnou správu všech funkcí systému prostřednictvím chytrého zařízení, čímž získáte například vzdálený přístup k nastavení vytápění a chlazení, schopnost aktivovat 24hodinový režim nanoe X, možnost analyzovat využití energie a mnoho dalšího. Prostřednictvím aplikace Comfort Cloud lze jednotky Etherea také připojit k některým z hlasových asistentů běžně dostupných na trhu.

Mohlo by vás zajímat

Reklama