Bezdrátová termostatická hlavice Heat M30 lze ovládat chytrým telefonem

Na boční části hlavice je LED display s technologií white paper / EVOLVEO
Na tuzemský trh přichází set dvou kusů chytrých termostatických hlavic na radiátor s centrální Wi-Fi řídicí jednotkou EVOLVEO Heat M30 Starter Pack.

Pomocí této sady lze chytře ovládat vytápění domácnosti, dosáhnout úspor nákladů a zvýšit tepelný komfort. Hlavice jsou kompatibilní pomocí adaptérů, které jsou součástí dodávky, s ventily RA, RAV, RAVL a připojují se na závit M30.

Nastavení a ovládání se provádí pomocí aplikace pro Android nebo iOS, která je plně lokalizovaná do češtiny. Aplikace podporuje také domácí asistenty Google Assistant a Amazon Alexa a umožňuje detailní plánování a nastavení vytápění. Chytrá hlavice se připojí přes bránu v řídicí jednotce do domácí Wi-Fi sítě. Komunikace probíhá pomocí protokolu ZigBee.

Chytrá bezdrátová termostatická hlavice Heat M30 je vhodná do míst, kde se vyžaduje ticho. Technické dokonalosti bylo dosaženo u ovládacího motorku hlavice, který byl navržen tak, aby byl jeho chod v podstatě neslyšitelný.

Automatická regulace pak neruší ani v noci během spánku. Vedle lepšího tepelného komfortu a chytrého ovládání vytápění přinášejí hlavice Heat M30 díky časovým programům a pokročilým funkcím úsporu nákladů na energie.

Termostatická hlavice zaujme také čistým designem, který je v souladu s požadavky na moderní bydlení. Na boční části hlavice je LED display s technologií white paper, na kterém se zobrazují všechny důležité informace. Pomocí dotykových tlačítek lze snadno a pohodlně regulovat topení přímo na jednotlivých hlavicích radiátorů.

Pomocí mobilní aplikace lze snadno nastavit časové plány a režimy vytápění pro pracovní dny a víkendy. Optimální teplotu lze nastavit pro jednotlivě vytápěné místnosti samostatně. Časový harmonogram lze upravovat na dálku, stejně jako například spustit vytápění ještě před návratem z cest.

Chytré bezdrátová termostatické hlavice EVOLVEO Heat M30 ve spojení s centrální Wi-Fi řídicí jednotkou nabízejí další pokročilé funkce a stávají se nedílnou součástí chytré domácnosti.

Mezi tyto funkce patří například detekce otevřeného okna, která významně šetří náklady a vytápění. Do termostatické hlavice jsou integrovány pokročilé citlivé teploměry, které detekují rozdíly teplot v reálném čase a vyšlou signál k přerušení vytápění. Po ukončeném větrání se hlavice vrátí automaticky zpět do původního režimu a časového programu.

Režim Booster umožní v případě potřeby nárazově zvýšit teplotu, prázdninový režim pak naopak upraví vytápění v době, kdy domácnost není po delší dobu obývaná. Nechybí dětský zámek nebo omezení rozsahu teplot.

Mohlo by vás zajímat

Reklama