Reklama

Smart Bottle: Chytrá vychytávka, která vám pomůže dodržovat správný pitný režim

 
Další 2 fotografie v galerii
Polymerová baterie umožňuje provoz chytré láhve až 30 dní / Umax
Dodržovat správný životní styl je základem pro minimalizaci různých zdravotních problémů a dlouhodobou regeneraci celého organismu. Nová chytrá láhev od Umaxu vám pomůže hlídat si po celý den pitný režim.

Novinka Umax Smart Bottle toho však nabízí více. Nejenom, že vás upozorní, kdy se máte napít, ještě danou tekutinu udrží v požadované teplotě.

Chytré láhve Smart Bottle (ve dvou variantách: U4 nabízí 400 ml, dražší U5 je již půllitrová) jsou vyrobeny z kvalitní oceli a díky speciální technologii udrží teplotu tekutiny po velmi dlouhou dobu, ať už teplou nebo studenou. Jednoduchým dotykem na uzávěr tuto teplotu můžete snadno sledovat.

Obě láhve jsou vybaveny barevným a dotykovým LCD displejem, který uživateli ukáže kdykoliv teplotu tekutiny v láhvi. Na láhvi najdete i barevný proužek po obvodu pro rychlý náhled teploty. Zelená barva pro teploty do 36 stupňů Celsia, oranžová barva od 37 do 60 a červená pro teploty nad 61 stupňů Celsia. 

Novinka ovšem nabízí ještě zajímavější funkci: barevný displej totiž signalizuje upozornění na správný pitný režim. Dvojitým kliknutím na displej zapnete automatickou funkci upozornění po 2 hodinách. Po 10 hodinách se tato funkce automaticky vypne. Během dne tak budete průběžně dostávat upozornění, kdy se máte napít.

Vestavěná polymerová baterie umožní provoz chytré láhve až 30 dní a lze jednoduše dobíjet přes USB port dodaným kabelem v balení. Menší láhev Smart Bottle U4 je v prodeji za 799 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat