Stylový skládací smartphone s podporou 5G přichází na český trh

 
Další 1 fotografie v galerii
Galaxy Z Flip 5G je dodáván ve dvou nových barvách / Samsung
Nové Galaxy Z Flip 5G je zařízení kombinující chytrý smartphone s vysokou rychlostí technologie 5G, která přináší nové zážitky při používání mobilních zařízení.

Galaxy Z Flip 5G je prvním zařízením řady Samsung Galaxy, které je vybaveno mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 865 Plus 5G. Tato nová platforma maximalizuje přínos 5G díky zvýšenému výkonu, který umožňuje rychlejší a efektivnější zpracování dat s ostřejšími obrázky díky vylepšenému vykreslování grafiky. Další a podrobnější informace o výkonu tohoto modelu jsou popsány v samostatné recenzi Samsung Galaxy Z Flip.

Galaxy Z Flip 5G je dodáván ve dvou nových barvách – šedé Mystic Gray a bronzové Mystic Bronze. Vše je zakryté sklem s jemně matným povrchem, který je na dotek měkký a zároveň minimalizuje ulpívání otisků prstů. 

Od chvíle, kdy byl Galaxy Z Flip poprvé uveden na trh v únoru 2020, lidé využívali jeho praktický tvar, aby ho mohli používat novými netradičními způsoby – například dělat více i bez použití rukou.

Od té doby Samsung průběžně aktualizoval uživatelské prostředí tak, aby mohli snáze zachycovat, zobrazovat, komunikovat a sdílet obsah s přáteli a blízkými. Díky těmto vylepšeným funkcím mohou nyní využívat to nejlepší z Galaxy Z Flip také majitelé Galaxy Z Flip 5G.

Například opět bude k dispozici režim Flex, který představuje snadné současné prohlížení a ovládání obsahu pomocí přizpůsobeného uživatelského rozhraní Galaxy Z Flip, které využívá jeho schopnost naklápění vpřed.

Když přístroj volně stojí, displej se automaticky rozdělí na dvě 4palcové obrazovky, takže si můžete prohlížet obsah v horní polovině přístroje a ovládat ho v dolní polovině.

S Galaxy Z Flip je také jednodušší pořizovat snímky z vyšších nebo nižších úhlů. Ať už chcete nahrávat videozáznamy zespodu nebo vytvářet pestré fotografie vašeho jídla shora, v režimu Flex jednoduše přepnete dvojitým klepnutím okno náhledu kamery z horní na dolní polovinu displeje. 

Model Galaxy Z Flip 5G bude na tuzemském trhu dostupný od 7. srpna 2020 za doporučenou cenu 42 999 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama