Smartphone X80 Lite 5G zaujme designem s měnícím se odstínem i výkonem

Smartphone je vybaven chytrým systémem fotoaparátu s opticky stabilizovaným hlavním aparátem s rozlišením 64 megapixelů / vivo
Společnost vivo představuje přírůstek do své řady X. Nový model X80 Lite 5G je vybaven procesorem MediaTek Dimensity 900, který poskytuje vysokou energetickou účinnost a plynulý výkon.

Samozřejmostí je u novinky 8GB RAM+8GB softwarově podporovaná rozšířená RAM umožňující uživatelům hrát hry a snadný multitasking napříč různými aplikacemi.

S 256GB úložištěm je zde dostatek místa pro instalaci oblíbených aplikací, uchování cenných vzpomínek a zábavu. To vše na 6,44palcovém FHD+AMOLED displeji. Součástí balení je rychlá 44W FlashCharge nabíječka, která dobije 4500mAh baterii podle informací výrobce z 1 % na 61 % za pouhých 30 minut.

Za pozornost také stojí, že nový smartphone je vybaven chytrým systémem fotoaparátu s opticky stabilizovaným hlavním fotoaparátem s rozlišením 64 megapixelů a předním fotoaparátem s automatickým ostřením a rozlišením 50 megapixelů.

Díky technologii optické stabilizace obrazu (OIS) minimalizuje 64Mpix fotoaparát rozmazané snímky a podporuje delší expoziční časy, což zajišťuje jasnější a čistší snímky a videa i za zhoršených světelných podmínek. Zadní kamerový systém je rovněž vybaven 8Mpix fotoaparátem s ultraširokoúhlou kamerou, která umožňuje pořizovat dostatečně kvalitní širokoúhlé fotky. Dále je tu 2Mpix makro fotoaparát pro snímání zblízka.

Design a povrchová úprava měnící barvu

Model X80 Lite 5G ve verzi Sunrise Gold, která je vybavena sklem Fluorite AG Glass, dynamicky mění odstín zadního krytu ve slunečním svitu nebo pod ultrafialovým osvětlením ze zlatého na červenooranžový.

Alternativně si můžete vzhled smartphonu vychutnat v elegantní verzi Diamond Black. Tenké tělo mobilu s tloušťkou 7,79 mm a hmotností 177 g podtrhuje vskutku zajímavý elegantní design.

Model X80 Lite 5G bude v prodeji do 2. října 2022 v časově omezené slevě za 9 999 Kč. Po zvýhodněné akci bude model k dispozici za standardní cenu 10 999 Kč.

Zdroj: vivo

Mohlo by vás zajímat

Reklama