Bezdrátové nabíjecí držáky do auta pro rychlé nabíjení telefonu na cestách

Držák lze otáčet o 360 stupňů, což umožňuje optimální sledování a snadnější používání funkcí / Verbatim
Verbatim uvedl na tuzemský trh tři držáky na telefon s rychlým nabíjením, které využívají technologii vysokorychlostního bezdrátového nabíjení Qi pro rychlé nabíjení pro váš Android nebo iPhone.

Nové 15W rychlonabíjecí držáky telefonu se dle webu výrobce snadno používají, jsou bezpečné a pohodlné. Vybrat si můžete mezi instalací držáku do větráku vašeho auta a upevněním na palubní desku nebo okno pomocí přísavky.

Bezdrátové nabíjení neznamená, že nejsou zapojeny žádné kabely – stále budete muset připojit nabíječku k vozidlu, ale jakmile ji nastavíte, stačí telefon vložit do držáku a nabít jej.

Když je telefon umístěn do držáku, boční upínací ramena se automaticky uzavřou a drží telefon bezpečně na místě. Držák lze otáčet o 360 stupňů, což umožňuje optimální sledování a snadnější používání funkcí.

Držák telefonu Verbatim využívá indukční technologii Qi k rychlému a snadnému nabíjení telefonu, jakmile jej vložíte do držáku. Model FWC-03 Pro navíc nabízí technologii inteligentního rozpoznávání; nabíjecí cívka držáku automaticky vyhledá a nastaví vertikální polohu vloženého telefonu pro optimální nabíjení.

S maximálním nabíjecím výkonem 15 W je držák telefonu s funkcí nabíjení optimalizován tak, aby udržoval baterii vašeho telefonu v dobrém stavu s dostatečnou účinností nabíjení. Nabíjet lze i přes pouzdra na telefony o tloušťce až 4 milimetry.

Dle informací výrobce se maximální příkon liší v závislosti na modelu telefonu. Například Samsung S21 se může nabíjet 15 W, Samsung S20 10 W, iPhone 13 Pro 7,5 W a Google Nexus 5 W.

Zdroj: Verbatim

Mohlo by vás zajímat

Reklama