Nerozbitný smartphone s velkým 5,7palcovým displejem zvládne i dvě SIM karty najednou

 
Další 1 fotografie v galerii
Model je vybaven digitálním fotoaparátem Sony se snímačem 13 Mpix / Hammer
Pokud se vám daří často rozbít svůj smartphone, tak se podívejte po nějakém odolnějším modelu. Jeden z nich právě přichází na tuzemský trh pod označením myPhone Hammer Energy LTE 18×9.

Konstrukce této novinky je skutečně pevná: počítá s odolností proti vniknutí vody, prachu, sněhu, písku a jiných nečistot dovnitř modelu. MyPhone Hammer Energy by měl zvládnout bez úhony i pády na tvrdou zem.

Model běží na operačním systému Android 8.1 Oreo, pro dostatečně rychlou odezvu systému a spouštění více aplikací najednou je připravena operační paměť s kapacitou 3 GB. Nechybí podpora LTE sítí, pro moderní bezkontaktní platby je připravena podpora komunikace přes NFC.

Model zvládne obsloužit dvě SIM současně, podpora dualSIM nabízí využití například pro soukromé a pracovní číslo v jednom telefonu. Zadní strana telefonu nabízí moderní způsob ochrany dat – čtečku otisků prstů. 

myPhone  Hammer Energy LTE 18×9 je vybaven digitálním fotoaparátem Sony se snímačem 13 Mpix s podporou 1080p videí. Při zhoršených světelných podmínkách si lze přisvítit výkonnou LED.

Telefon obsahuje dobíjecí konektor USB-C, který díky přibalené rychlonabíječce slouží pro doplnění energie pro vnitřní akumulátor s velkou kapacitou 5 000 mAh. Navíc Hammer Energy LTE 18×9 může fungovat i jako power banka a nabít tak i jiný telefon nebo zařízení. Model je dostupný v černém provedení nebo černooranžové kombinaci, a to za 5 790 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama