Nová generace NVMe PCIe SSD disků s vysokou rychlostí čtení

KC2000 je disková jednotka s interním šifrováním / Kingston
Nové disky Kingston KC2000 jsou určeny pro pro intenzivní pracovní zátěž v aplikacích na počítači a pracovních stanicích.

NVMe PCIe SSD disky Kingston KC2000 nabízejí vysoký výkon díky použití nejmodernějšího řadiče pro rozhraní PCIe 3.0 × 4 a 96vrstvé 3D TLC NAND flash paměti a nabízejí mimořádnou rychlost čtení až 3.200 MB/s a zápisu až 2.200 MB/s.

Kromě toho mají podle výrobce i vysokou výdrž a pomáhají uživatelům zvládat lépe a rychleji práci se stolními PC, pracovními stanicemi i počítačovými systémy s vysokým výkonem (HPC).

KC2000 je disková jednotka s interním šifrováním, která podporuje komplexní ochranu dat pomocí 256bitového hardwarového AES šifrování a umožňuje použití bezpečnostních řešení na základě TCG Opal 2.0 od nezávislých dodavatelů softwaru, jako jsou Symantec, McAfee, WinMagic a další.

Novinka má také vestavěnou podporu pro Microsoft eDrive, specifikaci zabezpečení úložiště dat pro použití s nástrojem BitLocker.

Tento nový typ disku má větší flexibilitu, je k dispozici v několika kapacitách až do 2 TB a jeho kompaktní formát M.2 šetří místo v počítači. KC2000 je vhodný SSD pro uživatele, kteří chtějí provést výhodný upgrade úložiště dat.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama