Extra lehký a odolný 15palcový notebook s výdrží baterie až 17 hodin

Notebook X50-F je dodáván s operačním systémem Windows 10 Modern Standby / Dynabook
Pracujete často na cestách? Pak nepřehlédněte na trhu nový notebook Tecra X50-F s hmotností pouhých 1,36 kilogramu a s výdrží na jedno nabití až 17 hodin.

Model X50-F zaujme velmi lehkým, a přitom robustním hořčíkovým pouzdrem vyztuženým vzorem medové plástve. Díky tomuto řešení se snížila hmotnost oproti plastovému šasi až o 40 procent.

Notebook prošel vojenským testem odolnosti vůči pádu, teplotním změnám, vlhkosti a prachu a současně je velmi ergonomický. Přesný touchpad a podsvícená klávesnice usnadňují práci za jakkoli podmínek. Pohodlí uživatelů dále zlepšuje také volitelné příslušenství jako například barevně odpovídající pouzdro vyrobené přesně na míru přístroje.

Novinka disponuje velkým LCD displejem s úhlopříčkou 15″ a vysokým jasem. X50-F nabízí také dostatečné možnosti konektivity a umožňuje naplno využít výkon přístroje. Navzdory tenkému designu je zařízení vybaveno dvěma porty typu USB-A, dvěma konektory USB-C Thunderbolt 3 a plnohodnotným HDMI portem.

Kromě toho má model vestavěno rozhraní WiFi 6 – nejnovější bezdrátový standard, který nabízí vyšší datovou propustnost a rychlost. Volitelně je k dispozici také 4G LTE modem, který umožňuje práci na cestách i v místech bez WiFi připojení.

Notebook X50-F je dodáván s operačním systémem Windows 10 Modern Standby (MS). Kromě funkce „probuzení otiskem prstu“ nabízí podobné vlastnosti při zapnutí notebooku z režimu spánku, na jaké jako jsou uživatelé zvyklí při práci s chytrým telefonem, kdy vidí okamžitě aktualizované informace.

Díky možnostem ukládání dat, které zahrnují disky SSD, SATA, ultrarychlé rozhraní PCIe a Intel Optane, je práce mimo kancelář plynulejší a rychlejší. Vylepšený chladicí systém využívá nový ventilátor typu S, který umožnil zvýšení průtoku vzduchu až o 10 procent, snížení otáček a tišší chod. Dynabook Tecra X50-F bude v prodeji i na tuzemském trhu od října 2019.

Mohlo by vás zajímat

Reklama