Stylový externí disk s rozhraním USB 3.0 Super Speed

Pro další stupeň zabezpečení je součástí software Nero Backup / Verbatim
Hledáte velkokapacitní úložiště s rozhraním USB 3.0 Super Speed? Rozhraní USB 3.0 totiž nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0, takže umožňuje extrémně rychlý přenos dat na cestách.

Stylový externí pevný disk Store 'n' Go USB 3.0 je zpětně kompatibilní i s porty USB 2.0 na počítačích a noteboocích. Jednotka přitom nevyžaduje žádné externí napájení.

Jednotky o kapacitě 2 TB nebo méně jsou naformátovány ve formátu FAT32, což umožňuje jejich okamžité použití v systémech Windows a Mac OSx. Jednotky o kapacitě nad 2 TB jsou naformátovány ve formátu NTFS, který je kompatibilní se systémem Windows, ale pro plnou kompatibilitu se systémy Mac OSx je nutné jednotku přeformátovat na formát HFS+. Formátování na HFS+ je možné provést nástrojem Verbatim VHD Formatter, který je uložen na jednotce.

Pro další stupeň zabezpečení je součástí software Nero Backup, který pomůže zálohovat pevný disk notebooku nebo počítače. Software Backup pro větší bezpečnost obsahuje aplikaci k zálohování všech souborů, složek a disků. Software Nero Backup je kompatibilní se systémem Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10 (není kompatibilní se systémem Mac OS).

Přenosné pevné disky Verbatim Store 'n' Go jsou vybaveny softwarem pro úsporu energie Green Button. Software Green Button zastaví otáčení pevného disku, pokud není používán, čímž zvyšuje efektivitu a šetří energii.

Dostupné jsou 3 možnosti úsporného režimu. Přechod do úsporného režimu po 10 minutách nebo v krocích po 10 minutách až do 120 minut. Do úsporného režimu je rovněž možno přejít poklepáním na ikonu Green Button na ploše nebo je možno přechod do úsporného režimu zakázat. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama