Nový Dell Latitude Chromebook Enterprise umožňuje pracovat až 21 hodin na jedno nabití

Latitude 7410 nabízí lepší čitelnost díky displeji se 4K rozlišením / Dell
Model Latitude 7410 Chromebook Enterprise je 14palcový prémiový firemní notebook nebo zařízení 2v1 může zlepšit produktivitu na cestách. Disponuje totiž dostatečně vysokým výkonem, spolehlivým zabezpečením a rychlým připojením.

Latitude 7410 Chromebook Enterprise je určený pro manažery a zaměstnance pracující v terénu či z domova. Nabízí inovativní funkce pro zabezpečení a usnadnění práce a umožňuje uživatelům začít pracovat rychle bez zbytečného zdržování s nastavováním zařízení.

Notebook Latitude 7410 Chromebook Enterprise byl vyvinut ve spolupráci se společností Intel v rámci inovačního programu Projekt Athena. Nabízí mobilní připojení standardu LTE, technologii Intel WiFi 6 a v nejvyšší konfiguraci může být osazený procesory Intel Core i7 10. generace. To vše zvyšuje produktivitu a výkon u činností náročných na rychlost připojení. Je například 8,6x rychlejší při práci s Google Sheets.

Latitude 7410 nabízí lepší čitelnost a pohodu pro oči díky displeji s rozlišením 4K vybavenému technologií sníženého vyzařování modrého světla. Displej s tenkými rámečky na všech čtyřech stranách poskytuje větší plochu pro komunikaci s kolegy. Kvalitu videohovorů také zvyšuje funkce potlačení okolního hluku.

Díky výdrži až 21 hodin na jedno nabití mohou mobilní uživatelé plnit pracovní úkoly po celý den. Díky funkci ExpressCharge Boost je možné zařízení nabít na 35 % kapacity za pouhých 20 minut nebo díky funkci ExpressCharge na 80 % během jedné hodiny. 

Uživatele, které tlačí čas, uvítají asistenční funkci, která umožňuje Latitude Chromebook zapnout za méně než tři sekundy pouhým otevřením víka jednou rukou. Z hlediska dostupných externích rozhraní patří Latitude 7410 mezi nejlépe vybavené prémiové modely podnikových Chromebooků.

Aplikace jsou snadno dostupné lokálně nebo online prostřednictvím prohlížeče Chrome nebo řízeného obchodu Google Play. Zaměstnanci nemusí mít obavy o své soukromí díky volitelnému integrovanému panelu na ochranu soukromí a krytce kamery.

Mohlo by vás zajímat

Reklama