Český projekt, se kterým můžete přispět na dobrou věc, aniž byste něco zaplatili

Stačí když před svým nákupem vyhledáte daný e-shop přes Podpořit, prokliknete se do něj a nakoupíte jako vždy / Pixabay
Online nakupování a konání dobrých skutků. Dvě naprosto odlišné činnosti dokázali brněnští studenti spojit v jednu. Jak celý projekt vlastně funguje?

Podpořit.cz je nástroj, se kterým přispějete na dobrou věc dvěma kliknutím myši a bez útraty jediné koruny. Je to možné díky online nákupům.

Stačí když před svým nákupem vyhledáte daný e-shop přes Podpořit, prokliknete se do něj a nakoupíte jako vždy. Po provedení nákupu pošle obchod až 25 % z ceny objednávky na dobrou věc. 

V praxi to funguje tak, že když si chcete objednat sluchátka, vyhledáte na Podpořit.cz MALL a do obchodu se prokliknete. Potom nakoupíte stejně jako vždy. Jakmile objednávku dokončíte, obchod za to že jste přišli přes Podpořit, pošle část své marže na dobrou věc.

Když si chcete celý postup usnadnit, stačí si stáhnout doplněk do prohlížeče. Jakmile pak navštívíte některý z partnerských e-shopů, vyskočí Vám tlačítko, po jehož stisknutí automaticky přispíváte a nemusíte se tak bát, že na Podpořit zapomenete.

Projektu se před krátkou dobou podařilo úspěšně zakončit crowdfundingovou kampaň na portálu Hithit, kde se snažil získat peníze na vlastní rozvoj. Díky tomu teď bude možné vytvořit speciální funkce webových stránek, jejichž programování není levnou záležitostí.

Uživatelé se mohou těšit na slevové kupony, které budou sjednocené na jednom místě. Každý návštěvník tak má jedinečnou šanci 4v1 tzn., že nakoupí v e-shopu to, co potřebuje, přispěje tím na dobrou věc, nezaplatí při tom ani korunu navíc a k tomu všemu ještě získá slevu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama