Cenově dostupný 15,6palcový notebook VisionBook 15Wj Plus s procesorem Jasper Lake

Na spodní straně zařízení je přídavná pozice pro 2,5" SATA SSD disk / Umax
Nový kompaktní notebook Umax VisionBook 15Wj Plus se zajímavým poměrem cena/výkon najde svoje uplatnění v domácnostech, na cestách, ve škole i menších firmách.

Model VisionBook 15Wj Plus je cenově dostupný a kompaktní notebook s nejnovějším čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron N5100 (Jasper Lake), 4GB LPDDR4 RAM a 128GB SSD úložištěm.

Potencionální uživatele zaujme i hmotností pouhých 1,5 kilogramu a dostatečně dlouhou výdrží na baterii. Nabízí velký 15,6" Full HD IPS displej s kvalitním obrazem pro práci a zábavu.

Pro připojení externích zařízení je osazen dvěma USB 3.0 porty i Type-C portem. Notebook lze připojit k externímu monitoru nebo HD televizi pomocí HDMI portu.

Novinka disponuje velkou klávesnicí s velkými a příjemnými tlačítky pro snadné a komfortní psaní. Klávesnice je umístěna po celé šířce notebooku a obsahuje numerickou část pro snadné zadávání číslic.

Na spodní straně zařízení je přídavná pozice pro 2,5" SATA SSD disk, do kterého lze instalovat rychlé přídavné úložiště pro zvětšení kapacity zařízení. 

Srdcem notebooku je ovšem nejnovější čtyřjádrový procesor Intel Celeron N5100 generace Jasper Lake s architekturou Tremont, který je vyráběn na 10nm procesem s TDP 6W a nabízí uživatelům kromě výkonu také velmi úsporný provoz.

Nový procesor slibuje o 30 % vyšší výkon proti předchozí generaci procesorů Gemini Lake. Vyšší verzi dostala grafická výbava ve formě UHD Graphics s podporou 4K videa. Operační paměť LPDDR4 má velikost 4GB a spolu s procesorem zajišťuje plynulý a velmi úsporný provoz počítače. Umax VisionBook 15Wj Plus je již v prodeji, a to za 9 490 Kč.

Zdroj: Umax

Mohlo by vás zajímat

Reklama