Nová generace úložných polí Exos X poskytuje dvojnásobný výkon

Exos X série jsou petabajtová škálovatelná úložná řešení připravená k montáži do racku / Seagate Technology
Pokročilá úložná pole ovládají Seagate řadiče, které jsou založené na architektuře šesté generace. Nové systémy Exos X se vyznačují až dvojnásobným výkonem oproti předchozí generaci a zvýšenou pracovní odolností.

Ochranu ukládaných dat zajišťuje dle webu Seagate řešení ADAPT (Advanced Distributed Autonomic Protection Technology) a inovativní samoopravitelná technologie Seagate ADR (Autonomous Drive Regeneration).

Exos X série jsou petabajtová škálovatelná úložná řešení připravená k montáži do racku. Agregují a virtualizují desítky až stovky pevných disků a SSD jednotek, čímž nabízejí maximální datovou odolnost, výkon a dostupnost.

Exos X jsou ideálním řešením jak k nasazení do podnikových úložných infrastruktur, tak konvenčních datových center či privátních cloudů.

Integrované řešení Seagate ADAPT minimalizuje redundanci dat a v případě obnovy urychluje potřebnou dobu. Ve spojení s ADAPT potom samoopravná technologie ADR může nepřetržitě monitorovat, diagnostikovat a automaticky v případě detekovaného problému podle potřeb překonfigurovat disky, čímž eliminuje potřebu jejich ruční výměny.

Tím datovým centrům umožňuje omezit bezprostřední nutnost manipulace s fyzickými disky, sníží počet zásahů techniků a rovněž dopad elektronického odpadu na životní prostředí.

Nově použitý řadič VelosCT nabízí výkon až 725 000 IOPS (počet operací čtení/zápis za sekundu) při latenci 1 ms, sekvenční rychlost čtení až 12 GB/s a zápis rychlostí 10 GB/s. Toto řešení je vhodné k zapojení do datových center, kde poskytuje dostatečný výkon pro hyperscale pracovní zátěže, těží z efektivity, jednoduchého nasazení a zjednodušené správy dat v široké škále náročných pracovních úkonů.

Zdroj: Seagate Technology

Mohlo by vás zajímat

Reklama